Krzysztof Bagiński

5,6
237 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Krzysztof Bagiński

Ten chłopiec to jakaś totalna porażka.. Gniot w którym zagrał (WNN) tak niesamowicie mnie zmeczył, że musiałam się tu zarejestrować, aby przestrzec biednych widzów przed prawie 2 h straconego życia, najbardziej pretensjonalna i krypto-hipsterska gra aktorska jaka naprawde kiedykolwiek w zyciu widziałam.. :( zero kunsztu, zero naturalności, po prostu aż wierzyć mi się nie chce że ktoś to wypuścił, mam nadzieję , że nie będę miała okazji już nigdy więcej oglądać tego chłopca na ekranie.

natu89

ale on nawet nie jest aktorem. ponoć wszystkie dialogi w filmie to była improwizacja, jeśli tak, to jak na naturszczyka nieźle sobie poradził i nie zasłużył na taką krytykę.

natu89

A moim zdaniem wypadł fajnie. Film nie przypadł mi do gustu, ale to, co mi się podobało, to właśnie ta naturalność tego faceta. Zresztą nie tylko jego, bo Michał i Eva też dobrze wypadli.

natu89

Gratuluję ignorancji i ograniczeń umysłowych, jakie sama sobie Pani stawia. Filmy typu "Wszystkich nieprzespanych nocy" interpretuje się podobnie jak wiersze, gdzie scena odpowiada wersowi i dopiero łącząc je można dostrzec całość przedstawionego problemu. Tego filmu nie ogląda się bezmyślnie, jak kolejną sensację lub dziesiąty film akcji skopiowany z innych dziewięciu.
Pan Krzysztof moim zdaniem zagrał naprawdę wybitnie. Sam film jest świetnie przemyślany, ale wymaga minimalnego wysiłku umysłowego, by móc go dobrze odczytać i obejrzeć z przyjemnością. Dlatego aż żal tak zwanej "wolności słowa", bo daje ona jedynie możliwość wypowiedzi ignorantom takim jak Pani, utwierdzając ich w przekonaniu o wątpliwej wartości swoich poglądów.

natu89

może po prostu nigdy nie przeżyłaś takiego trybu życia w melanżu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones