Krzysztof Kowalewski

8,0
28 340 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Kowalewski

Nie wyobrażam sobie innego aktora w roli Zagłoby.
P.Krzysztof Kowalewski ożywił Sienkiewiczowskiego bohatera, i naprawdę ciężko mi wyobrazić sobie innego aktora w tej roli...

Valentine___

Jeżeli nie potrafisz sobie wyobrazić lepszego aktora w roli Zagłoby, polecam Ci serial "Przygody pana Michała" z Zagłobą w wykonaniu Mieczysława Pawlikowskiego. Lubię pana Kowalewskiego, chyba zwłaszcza za dubbing i role radiowe (bo te w serialach to nie...) ale Zagłobą był jakby na pół gwizdka i jakby bez większej ochoty.

mariez

Mowisz o tym przesympatycznym panie? Mnie, musze przyznac, zauroczyl jego swietnie wykreowana dobrodusznosc, ale to nie byl Zagloba! Kowalewski postawil dobrodusznosc i spontanicznosc powiedzialbym na rowni, dodac do tego dusze do hulanki i lubosc do dobrego pitnego miodu, jego "pijacki charakter"... slowem, Kowalewski zagral bardziej przekonowujacego grubego pozytywnego lobuzka Onufra, wg mnie z dobrym efektem... z calym szacunkiem do Pawlikowskiego.

Valentine___

Mnie właśnie rozczarował w roli Zagłoby. Zrobił z Onufrego bezbarwną postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones