Krzysztof Majchrzak

8,4
11 906 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Majchrzak

To co zrobił w reklamie było właśnie drwiną.Mówił to co chciał,robił to co chciał.Nie musiał niczego reklamować.

irish23_faurepavane

Ciekawe czy zrobił to za free bo jak tak to sie zgodze:P

irish23_faurepavane

wszyscy wiedzą, że K. Majchrzak nie chciał występować w reklamach, więc żeby go do reklamy ściągnąć to oczywiste, że trzeba było zrobić wszystko na jego warunkach. Moim zdaniem to nie Majchrzaka zrobiono pod reklamę, tylko reklamę "skonstruowano" tak, by aktor zgodził się w niej wystąpić. I moim zdaniem to jedyny aktor, który podyktował warunki na jakich zagrałby w reklamie bo to co w niej mówi jest odzwierciedleniem jego wcześniejszych opinii.

izhunadu

Mam takie samo zdanie. Tak więc szacunek dla niego. Szkoda, że prawie w ogóle nie gra w filmach.

irish23_faurepavane

te nowe polskie filmy są tak okropne, że gdyby Majchrzaka dać do nich to jakby brylant dać do szkiełek....

irish23_faurepavane

Nawet nie wiem w jakiej reklamie zagrał, ale ludzie dajcież wreszcie spokój tym aktorom, nich sobie zarabiają pieniądze, skoro maja taką możliwość.

goslawa25

Właśnie! A zauważyliście, że różne inne gwiazdy albo wypalają się albo spadają po źle dobranych filmach, reklamach czy innych "zamętach", a nasz Majchrzak ciągle nam świeci światłem na stałe już utrwalonym. Jest jak osobna samonapędzająca się planeta, nie widać Go, nie słychać, ale jak już gdzieś padnie jego nazwisko to klękajcie narody! Jak on to robi, skubany.... Może po prostu jest geniuszem z piekielnie dobrą intuicją... Jeśli tak to męska intuicja lepsza od kobiecej )))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones