Krzysztof Majchrzak

8,4
11 906 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Majchrzak

Nie wierze.

użytkownik usunięty

Czytam jego filmografie na "Wikipedia, wolna encyklopedia" i pisze: 2012: Krzyżacy – Jurand.
To prawda, czy to sa jakies żarty ???

a czort wie, myślę że ktoś się pomylił. Majchrzak ze swoją urodą to bardziej na dowódcę janczarów pasuje niż na Juranda.

użytkownik usunięty
izhunadu

W ogóle po co chcą sfilmować nową wersję "Krzyżaków". Wystarczy spojrzeć na nową wersję "W pustyni i w puszczy". To była katastrofa.

bo współczesne wersje w ogóle są katastrofą. Ale ja tu mam lepsze kwiatki niż Majchrzak w roli Juranda....
Otóż wszystko wskazuje na to, że Majchrzak niedawno się ożenił bo na fotkach z tegorocznych spotkań z J.J. Kolskim Majchrzak świeci obrączką. W 2011 był jeszcze rozwodnikiem a jak teraz się chajtnął to czemu nigdzie żanego artykułu o tym nie ma?

użytkownik usunięty
izhunadu

Widocznie to nie jest aż takie ważne dla dziennikarzy skoro nic o tym nie mówią :)

hehe, jak znam Majchrzaka to nawet jego znajomi nie wiedzą nic o jego żeniaczce ))))))
A z tymi krzyżakami to lepiej wzięliby ludzi z tego stowarzyszenia co sie pasjonuje rycerstwem i ci lepiej by zagrali niż aktorzy, szczególnie młodzi aktorzy teraz do niczego się nie nadają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones