Krzysztof Ostrowski

7,8
6 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Krzysztof Ostrowski

...ale twoje życie jest banalne bardziej" . CKOD, niezła kapela.

genialna. mam nadzieje,ze zawsze niekomercyjna.

komercyjna, niekomercyjna
co to właściwie znaczy. każdy zespól zarabiający kasę jest komercyjny...
ale "komercha" jako wpieprzanie się na siłę do wszelkich festiwali, stacji radiowych i telewizyjnych, zatrudnianie menedżerów od wizerunku i te wszystkie "gwiazdorskie sprawy" - to CKOD na pewno nie grozi. Jeden z niewielu bardziej znanych bandów polskich, któremu sodówa nie uderzyła do głowy.

Nie "niezła", tylko NAJLEPSZA! :D

Ja wczoraj miałam okazję być na ich koncernie w lubelskim Graffiti. Bardzo lubię CKOD, ich muzykę, teksty (zwłaszcza z drugiej płyty), ale po koncercie mam mały niesmak. To już nawet ni chodzi o to, że gitarzysta ledwo trzymał się na nogach i cały czas się mylił, ale chodzi o samego Ostrowskiego. On jest cholernie zmanierowany i ewidentnie "robi się" na Iana Curtisa z jego nerwowymi ruchami i wywracaniem oczu do góry (jakby za chwilę miał mieć atak epilepsji).
Generalnie koncert był świetny i cieszę się, że miałam okazję zobaczyć ich na żywo, ale życzę Ostrowskiemu, aby wyrobił własny sceniczny styl.

selene_

Owszem, Kostry trąci Ianem. Ale wiesz, gdy uwielbiasz jakiś zespół wręcz do obłędu, a on, Cinass i Qbx JD wręcz wyznają, to przesiąka on do Ciebie do tego stopnia, że będąc na miejscu Idola zachowujesz się tak jak on. Mimowolnie... U Qbxa zresztą też strasznie słychać mr. Hooka. Tak czy inaczej mi to neurotyczne zachowanie sceniczne bardzo odpowiada...

luckynarc

tak jak i mnie. Ostrowski lubi też podobno The Smiths, a jednak nie stylizuje się na Morrisseya, wręcz odwrotnie, jeśli chodzi o poglądy. moim zdaniem nie zachowuje się zupełnie jak Ian, jeśli chodzi o sceniczność, Kostry i Curtis są jak ogień i woda, nie można tego porównać. zawsze bardziej Wandachowicz mi się kojarzył z Curtisem, podobny typ urody.

EatTheRainbow

i na co ta cala dyskusja? co kogo obchodzi, jak jeden z drugim sie zachowuje na scenie, jaki ma typ urody czy brzydoty; nie ma istotniejszych spraw?? co za zenada

pokoj10

dlaczego od razu żenada? dyskusja jak każda inna, a moim zdaniem wcale nie bezzasadna - zachowania sceniczne są ważnym elementem wizerunku i nie widzę powodu dla którego nie powinno się na ten temat rozmawiać. jeśli nie odpowiada Ci poziom tej dyskusji, nie musisz zabierać głosu - proste. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones