Krzysztof Piątkowski

6,3
365 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Piątkowski

Tak się składa, że na dniach otwartych PWST w Krakowie w 2006, mogłam sama przekonać się o wspaniałym talencie Krzysztofa Piątkowskiego:). Z pewnością nikt się nie pomylił przyjmując go na PWST. Wspaniały aktor. Życzę ci powodzenia.

Tajka

Rzeczywiście całkiem całkiem :) Widziałam go kilka dni temu w sztuce "Kraina Kłamczuchów" w Tetrze im. Słowackiego w Krakowie (grał syna Petrarki). Cały czas miałam wrażenie, że już go gdzieś widziałam, może właśnie w "Karolu"... choć nadal nie jestem pewna.

gasiorka

w weselu w teatrze slowackiego takze spisal sie niezle :)

gasiorka

Ja tak miałam na "Tragedii Makbeta". Byłam pewna, że skądś go znam. Dużo nerwów zajęło mi szukanie jego nazwiska :P

użytkownik usunięty
Tajka

Ja widziałam go na nocy teatrów (nawet z nim rozmawiałam przez chwilę :D).
Rzeczywiście aktor świetny i też miałam wrażenie, że go gdzieś widziałam:)

I co - sympatyczny jest czy raczej skłania się bardziej w stronę zarozumialstwa?
Ja widziałam go w "Biesach" Jasińskiego w Stu. Tam dopiero widać jego talent!! Czapki z głów!!

użytkownik usunięty
Mina_Murrey

Czy zarozumiały-nie wiem.
Wiem za to,że złapała mnie lekka obsesja na jego punkcie ;)

Może się poznamy? ;)
A widziałaś go w serialach? To role epizodyczne co prawda, ale zawsze coś. Film "Nie śpij" udało Ci się może zobaczyć? Mnie niestety nie. :( Ale wybieram się na nowy spektakl z nim w Teatrze Słowackiego - "Dracula".

Tajka

A na tych dniach otwartych to grał w jakimś spektaklu czy po prostu można było pogadać ze studentami?

użytkownik usunięty
Mina_Murrey

Obsesyjnie przeszukałam Internet,żeby znaleźć "Nie śpij" ale nie wyszło :(
Na 'Dracule' tez się wybieram:D
Ja z nim rozmawiałam na Nocy Teatrów.To było jedno z najwspanialszych przeżyć w moim życiu.
Wprowadzał mnie na spektakl tylnym wejściem, rozmawiałam z nim,w ogóle po imieniu...- ogólnie ekstaza:D

Ale Ci zazdroszcze. Tak bym chciała z nim pogadać... O niczym więcej nie marze.
A kiedy idziesz na "Dracule"? Jakie jeszcze przedstawienia z nim widziałaś? Ja "Frank V komedia bankierska" (ale tutaj mało go jest), "Wesele" i na Nocy Teatrów - nie pamiętam jaki to był tytuł. To było super, dużo go było na scenie, szkoda że tego już nie ma w repertuarze. :(

Mina_Murrey

W Noc Teatrów było przedstawienie napisane tylko na tę jedną noc, było wystawiane dwa razy - "Post Makbet - żart sceniczny". Cudne to było. Do tej pory się śmieję, jak sobie przypomnę.

A co sądzicie o roli Krzysztofa we "Franku V", podobało wam sie? Bo mnie oczywiście tylko niestety jest go tak mało.

Też idę na "Dracule" w styczniu, nie mogę sie już doczekać. :)

Nicollette

O, to może okaże się, że idziemy wszystkie razem? :) Fajnie by było, bo byśmy się spotkały. Ja ide 24 stycznia, a Wy? :)
Dzięki za info o tytule spektaklu!
Co do jego roli w "Frank V", to oczywiście wypadł super i jest taki wysportowany :D I fajnie wygląda w tych białych getrach ;P Ale mogli napisać lub dać mu jakąś większą rolę, bo pół przedstawienia to nudy i tak się czeka na niego i czeka... Az w końcu wyskakuje spod sceny :))

Mina_Murrey

Ja idę 21 stycznia na "Dracule". :(( Szkoda, nie spotkamy się.

Do "Franka V. Komedii bankierskiej" nie mogli napisać mu większej roli, bo jest to inscenizacja tragikomedii. Jedyne co, to mogli obsadzić go w jakiejś większej roli. Ale w sumie fajnie, że w ogóle gra, bo dzięki temu jest na kogo popatrzeć :))

A jak Ci się Krzysztof podobał w "Biesach", warto iść? Ja nie byłam. Jeśli jest go dużo na scenie, to pewnie warto wydać taką kasę.

Nicollette

Jaaaaa!!!! Dawno mnie tu nie było, bo neta zmieniałam. Byłam na "Drakuli", siedziałam blisko sceny, Krzysiu wygląda super!!! :D Jest w białej koszuli, eleganckich spodniach, tylko jakąś fryzurę ma głupią, ale nic!!! :)) Najbardziej mi się podobało, jak się przeciął tą kartką i Drakula dał mu chusteczkę, a druga jak krzyczał i biegał boso (!!! :P) z krzyżykiem. Ma taki ładny głos, mogłabym go słuchać godzinami :P :P A wam dziewczyny jak się podobał Krzysiek?

Nicollette

Pewnie, że warto iść na "Biesy"!!! Śliczniutko tam wygląda, ma takie ładne ubranie, fryzurę... :P :P Skacze po scenie, wspina się i w ogóle. Tylko trzeba na niego trafić, bo gra na zmianę z innym aktorem. Mnie się akurat udało. :))

Nicollette

Nie wiem czemu nie dodało mi poprzedniego posta :(
O, to więcej nas wybiera się na "Dracule" - kiedy idziecie, to może okaże się, że idziemy w tym samym terminie? To wtedy bysmy poszły razem :) Ja ide 24 stycznia. A wy?
Dzięki za info w sprawie tytułu tego przedstawienia. Co do jego roli w "Frank V", to oczywiście wypadł super. Jest taki wysportowany :D i fajnie wygląda w tych białych getrach ;P Tylko szkoda, że tak go mało tu jest. Pół spektaklu czekasz i czekasz i nic. Aż tu nagle wyskakuje! :)) Ale mogli dać mu lub napisać większą rolę.

Mina_Murrey

Byłam wczoraj na Draculi. Świetne, zarąbiste i w ogóle. Były momenty w których serce miałam w gardle. Strasznie polecam a Krzysiu zagrał świetnie!

kathy_11

Świetny Aktor. Byłam wczoraj na sztuce Friedrich Durrenmatt pt "Frank V komedia bankierska". Kiedyś jeszcze mogłam oglądać jego występ w spektaklu pt "Drakula"... zachwycona jestem niebywale ;)

maddenka_gc

A widziałyście go w tym nowym przedstawieniu Beatrix Cenci? Jakąś furie tam gra! Ktoś wie o co chodzi?! A ktoś to widział już? Ja już wszystkie sztuki z nim widziałam oprócz tej właśnie. No i jeszcze nie widziałam "Galgenberg" bo mi ostatnio biletu zabrakło. Ale warto na to iść? Bo z opisu to takie nie za bardzo mi się wydaje. Ale podoba mi się w mundurze w "Pułapce na myszy". :)) Musze iść na to drugi raz!!!!

Mina_Murrey

Dobry aktor, też go bardzo lubię. Możemygojeszcze zobaczyć na filmwebie w reklamie Sprite'a...

starlynx

Ja też jak najbardziej polecam "Biesy" w Teatrze STU... spektakl genialny, a ten pan ma tam świetną rolę.. ;) I proszę.. nie zrażajcie się ceną bo naprawdę warto.. ;)

Tajka

Niestety mało gra w filmach, aczkolwiek w "I love you so much" zagrał bardzo dobrze. Czekam na więcej filmów i oby jak najwięcej dużych ról.

Tajka

miałam okazję obejrzeć Piątkowskiego na deskach teatru J.Słowackiego w Krakowie . Bardzo pozytywnie go odebrałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones