Kyle ChandlerI

Kyle Martin Fitzgerald Chandler

7,1
14 752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kyle Chandler

Powinien dostać Złotego Globa i Emmy za Friday Night Lights. Jest świetny jako Eric Taylor.

Wojtek_dpo

zgadzam się...w FNL gra znakomicie. W ogóle ten serial oglądam jak by to działo się prawdziwie - ale dla mnie najjaśniejszą postacią i najlepiej zagraną jest właśnie coach Eric Taylor

Wojtek_dpo

a do tego grał w moim jednym z ulubionym seriali dzieciństwa "Zdarzyło się jutro"

gasiorek05

też lubiłam ten serial

Wojtek_dpo

On, Matt i Tim są najlepsi w FNL ew. jeszcze Smash

mikros7

Matt?! Matt mnie tam najbardziej denerwuje ! Najlepszy jest on i jego żona (najlepsza kobieca rola w tym serialu)

_SuChY_

Sarcen jest zajebisty! UNDERDOG

Wojtek_dpo

właśnie - Saracen, Eric i Jason to najpozytywniejsze postacie.. serial ogółem MEGA niedoceniony

Pauleta

Jest trudniejszy od całej reszty, dlatego wielu go pomija. Szkoda bo to mój nr 1.

Wojtek_dpo

Ja poczatkowo gdy ogladalem pilota FNL bylem pod wrazeniem jego gry. Z wszystkich postaci w serialu to odejscie tego pana skutkowaloby katastrofa.

Wojtek_dpo

Nareszcie wygrał Emmy. Zasłużona nagroda.

Adick

również byłem zdziwiony, konkurencja była silna, a Friday NIght Lights rzadko jest doceniane, cieszę się :)

Pauleta

Dostał bo to ostatni sezon. I jestem tym mocno zdziwiony bo myślałem że wygra Hamm lub Buscemi a sam trzymałem kciuki za Laurie'go, chyba największe zaskoczenie tegorocznych Emmy, bo Chandler był ostatnią osobą którą typowało się na zwycięzcę

Wojtek_dpo

POPIERAM!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones