Kyle MacLachlan

Kyle Merritt MacLachlan

8,5
22 855 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kyle MacLachlan

żeby napisać że, Diuna Davida Lyncha była fatalnym filmem a debiut w niej Kyle'a nie był udany.

tokszok

Rola zagrana świetnie, ale Diuna Lyncha jest bardzo kiepską ekranizacją, która upłyciła najważniejsze motywy...

kamil_gdj_13

Tylko dla tych, którzy czytali książki. Często bywam zawiedziony ekranizacjami powieści, które dane mi było przeczytać. Wtedy przypominam sobie dowcip; Stoją dwie kozy i jedzą taśmę filmową. Jedna mówi do drugiej - książka była lepsza.
Franka Herberta nie czytałem. Bywają świetne filmy różniące się od oryginału. Ten taki jest, oparł się wpływowi czasu i nadal ma swój urok, wracam do niego chętnie. Bywają też denerwujące badziewia nie mające nic wspólnego z oryginałem. Denerwują mnie żenujące interpretacje, zwłaszcza starej klasyki, czasem z braku talentu a czasem z politpoprawności, albo obu tych rzeczy na raz jak Robinson Cruzoe czy Wyspa Skarbów czy nasze W pustyni i w puszczy.

tokszok

Fajnie, że się jarasz filmem i nikt nie każe Ci przestać, ale generalnie sam Lynch przyznaje, że ten film go przerósł, a efekt końcowy mu się nie podoba

Ultor

Też czytałeś książkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones