Kyra Sedgwick

Kyra Minturn Sedgwick

6,9
3 982 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kyra Sedgwick
użytkownik usunięty
maciekb80

Nie. Z lekka, z daleka i bez okularów.

no właśnie"bez okularów" w tym problem

użytkownik usunięty
maciekb80

Kiedyś znalazłem pewną aktorkę podobną do Roberts, nie jestem niestety w stanie jej sobie przypomnieć. Ale gdy to się stanie, odpiszę. Roberts ma bardzo specyficzną urodę, Sedgwick też. Roberts zawsze wygląda pięknie, aż do czasem pojawiającego się bólu spowodowanego ocieraniem się (bardzo delikatny) o kicz lub sztuczność. Kyra natomiast czasem wygląda pięknie, czasem brzydko. Wolę ją. Pozdrawiam.

Może chodzi o Juliet Binoche.W "Czekoladzie" chyba najbardziej ją przypominała.

użytkownik usunięty
maciekb80

Nie to nie była Binoche. Choć, skoro rozmawiamy o pięknych kobietach, to dodam, że jest niezwykle urokliwą osobą, także i dzisiaj.

To jedna z tych kobiet ,które są jak wino.Może chodzi o Geena Davis która grała między innymi główną rolę w "Długi pocałunek na dobranoc"

maciekb80

Z Geeny Davis też coś ma, ale jednak zawsze kojarzy mi się z Roberts

maciekb80

Tak, też ją skojarzyłem z Julią, chyba przez oczy. :) Świetna uroda.

ZiD0

zgadza się.

maciekb80

zgadzam się, momentami jest bardzo podobna, w jednym filmie grały siostry, to był film Miłosne rozgrywki i rzeczywiście wyglądały jak rodzone siostry

maciekb80

Tak,bardzo podobna ;d

maciekb80

A szczególnie na tym zdjęciu :
http://www.filmweb.pl/person/Kyra+Sedgwick-42408#picture-17

maciekb80

bynajmniej porównanie Key do tego pasztetu Roberts to profanacja

markin

no wiesz

maciekb80

nie wiem gdzie tu podobieństwo do Roberts, może te kacze usta? Roberts jest zdecydowanie ładniejsza, ta wygląda jak Dominika Ostałowska

butterflysuicide

kacze wary,to świetne spostrzeżenie

butterflysuicide

jedno cos widzą czego drudzy nie widza i odwrotnie i może niech tak pozostanie.

maciekb80

nie,jest pasztetna

maciekb80

nie. nawet julia roberts nie ba ust jak żaba

mlody969

acha

maciekb80

w sumie jeden lubi jak mu cyganie grają, a drugi jak mu nogi śmierdzą. jak dla mnie możesz mieć jej plakat nad łóżkiem, ale mogę chyba powiedzieć, że mnie nie zachwyca? Rzadko kiedy twierdzę, że ktoś jest nieurodliwy, a w tym przypadku mam wręcz potrzebę o tym powiedzieć, a co! :P ale męża ma przystojnego ;)

maciekb80

Dla mnie to ona jest niesamowicie podobna do Jennifer Jason Leigh, jak zobaczyłam ją w Zemście, to myślałam, że to Kyra! Jak dla mnie bliźniaczki! :P

maciekb80

Mi znowu bardzo się kojarzy z Jennifer Jason Leigh. To ciekawe jak ludzie inaczej widzą ludzi, w życiu bym nie powiedział, że Julia Roberts. A możesz podać mi jakis konkretny tytuł, w którym jest podobna najbardziej??? Aktorsko nawet nie są podobne, dla mnie Kyra jest chyba troszkę lepszą aktorką :)

maciekb80

Ty faktycznie cała julia Roberts! Właśnie oglądam za drzwiami actors studio z Kyra i na fotach cała Julia Roberts :)

maciekb80

bardzo podobna do Julii,jej wygląda to zmieszana Julia z Glenn Close

maciekb80

No strasznie

maciekb80

Z facjaty podobna jest do mojej kierowniczki. (Do Julii Roberts podobna jedynie w okolicy lewego kolana).

maciekb80

Bardziej przypomina Ellen Barkin.

mativandamme

Barkin przypomia starszą wersję Cameron Diaz https://www.breitbart.com/entertainment/2019/01/01/ellen-barkin-hopes-louis-c-k- gets-raped-shot-at/

maciekb80

do naszej Agnieszki Warchulskiej bardzo podobna.

annik_2

Do każdej z tych co napisaliscie po trochu.Wg mnie ona i Ostalowska Dominika wyglądają jak siostry.

maciekb80

Tak, podobna do Julie R :)

maciekb80

Mnie przypomina trochę naszą Magdalenę Cielecką, a raczej odwrotnie ( ze względu na wiek).

maciekb80

Zero podobieństwa natomiast łudząco jest podobna do Jennifer Jason Leigh!!

maciekb80

W "Serce i dusze" przypominała mi połączenie Julii Roberts z Juliette Binoche.

maciekb80

A dla mnie ona jest podobna do Carey Mulligan, szczególnie obie w młodości, teraz już mniej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones