Lacey Chabert

Lacey Nicole Chabert

7,3
3 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lacey Chabert

taka stara maleńka, kurcze nie pasuje do poważnych ról, co najwyzej nastolatek. i ten jej dziecięcy głosik, kurcze no irytuje mnie w roli innej niż nastolatki, chociaż ma już 30 lat. Dobrze dla mniej, że się nie starzeje, ale mimo wszystko. niektórym taka dziewczęca niewinność się podoba, mnie ona irytuje, osobiście nic do niej nie mam, ładna dziewczyna i w ogole, ale coś mnie jej gra aktorska nie przekonuje, jest taka jak byla w "Ich pięcioro"

użytkownik usunięty
Siostra

"Stara maleńka" ale czy to jej wina,że jest taka niska?Chyba,że chodziło ci o coś innego.Według mnie też tak średnio gra,w wrednych dziewczynach tak sztucznie zagrała trochę i na przymus,ale to moje zdanie....

oczywiście, że nie chodziło mi o wzrost ( też jestem niska) tak określa się zachowanie... i tak zgadzam się z Tobą co do tej roli, sztucznie gra i nie przekonuje mnie :P nie wzrusza, wręcz irytuje, ale to moje zdanie :P pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones