Lachlan WatsonI

6,0
680 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lachlan Watson

Nie mogę jej znieść na ekranie

tojagucio000

Ja też. To jest w ogóle facet czy kobieta?

_Annie_

To jest aktor. Chłopak.

electrode

Żaden aktor, to kobieta.

_Annie_

Lachlan jest osobą niebinarną, na instagramie jest napisane że posługuje się zaimkami they/them

_Annie_

Ono? Baba przebierająca się za faceta jak w serialu.

tojagucio000

Miałem podobne odczucia po pierwszych odcinkach Sabriny, ale z sezonu na sezon jest coraz naturalniej. Przy zerowym doświadczeniu i tak potrzebował mało czasu, żeby się wyrobić.

tojagucio000

Proponuję ograniczyć się tylko do umiejętności tej osoby i nie motywować jej orientacją ani identyfikacja płciową. Teraz komentarz jest po prostu homofobiczny i pokazuje ignorancję autora. Naprawdę można było po prostu napisać że gra słabo.

tojagucio000

jak już to AKTOR, polecam trochę poszerzyć wiedzę na temat osób nie binarnych bo nawet na filmwebie strona podaje go jako aktora wiec widząc to a wciąż używając złej odmiany jest jedynie wyrazem braku jakiegokolwiek szacunku z twojej strony i jedyną osobą którą w tym momencie ośmieszasz jesteś ty. Czasami wystarczy być chociaż trochę empatycznym, serio.

K4si44

Radzę poszerzyć wiedzę biologiczna, sorry ale natura ma wyjeb*** na to co ludzie chcą, jesteś kobieta albo mężczyzna taka jest kolej rzeczy a to ze chcesz być helikopterem to naprawdę nikogo nie obchodzi ...

Wiktor_Galek

Radzę jeszcze bardziej poszerzyć wiedzę biologiczną, gdyż jest też coś takiego jak interpłciowość- zjawisko w którym człowiek rodzi się z cechami kobiecymi jak i męskimi ;)

Wiktor_Galek

Radzę jeszcze bardziej poszerzyć wiedzę biologiczną, gdyż jest coś takiego jak interpłciowość, tzn. trzecia płeć, kiedy człowiek rodzi się z cechami kobiecymi jak i męskimi ;)

Psycho_Kelpie

Tak samo jak co czwarta osoba ma szanse zachorować na raka a jednak nie jest to nic normalnego :)

Wiktor_Galek

Galek nie ma to jak komentować z pustym profilem chyba ci płacą za takie bzdety.

katarzyna_czyzyk

Zrobiłem konto żeby napisać 1 komentarz bo aż oczy bolą jak jesteście ogłupiani a co gorsza jak ogłupiacie ludzkość, nic do gejów lesbijek i innych ale trzymajmy się faktów, jestem za tym żeby każdy żył jak chce nawet sobie dzieci niech adoptują lepiej tak niż żeby w bidulach żyły ale są granice i są one tam gdzie fakty są ucinane bo kogoś uczucia są ranione… a natura sr@ na uczucia wyobraź sobie, wiec wolnosc wszystkim i wszędzie chyba ze oglupiacie społeczeństwo i cofacie świat w rozwoju :)

Wiktor_Galek

To nie jest kwestia "chcenia". Narządy płciowe paradoksalnie nie określają płci. Płeć to chemia mózgu. W większości przypadków jest dopasowana do narządów, jednak sam proces powstania człowieka w okresie ciąży jest tak skomplikowany, że nie zawsze te dwie rzeczy są ze sobą zgrane. I cały proces zachodzi już wtedy i nie jest kwestia wymysłu, tylko zauważenia, że tak się stało i zaakceptowania siebie. Spróbuj sobie wyobrazić, chociaż na chwilę, jak ciężkie to musi być, jak ciężko jest zrozumieć, gdy kwestia niedopasowania płci dotyczy swojego własnego ciała. Tylko spróbuj, na chwilę.

K4si44

Raczej AktorX (xD) bo na instagramie określa się zaimkami they/them. UrodziłX się jako dziewczynka i po latach usunąłX piersi i gra chłopców a prywatnie nosi się jak dziewczyna ale jest niby chłopakiem. To jest tak skomplikowane ze głowa mała, tym bardziej że osoba jest jeszcze mlodziotka i zapewne lekko pogubiona. Może być tak że za kilka lat będzie żałowaćX m.in decyzji o usunięciu piersi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones