Larry HolmesI

6,2
12 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Larry Holmes

Wile walk jego bylo rewelacyjne zwlaszcza na poczatku kariery.Pozniej przegrywl z Mikem Tysonem przez KO Holyfieldem na punkty.Zapisal sie na stale w histori boksu

sador1991

a zaczęło sie od porażek z Jinxem...

sador1991

Szkoda ze nie doszlo do walki Foreman vs Holmes

sador1991

Też lubie Holmesa .A mam pytanie Holmes miał styl walki bardziej technika czy fightera ?

bradock

Troche tego troche tego byl bardzo inteligentny wiedzial kiedy boksowac technicznie a kiedy rzucic sie na calego wtedy kiedy przeciwnik tego sie nie spodziewal

sador1991

Idealnie ześ to ujoł Sador . W sumie to Holmes był świetnym technikiem tak jak Ali czy Lewis ale jak była potrzeba to potrafił iść na wymianę typu Cioś za Cios . Zapytałem się o to ciebie bo cesto na You Tube oglądam stare walki bokserskie min też Holmesa i tam pod walki czasami są angielskie komentarze i Holmsie cesto pisano typu Great Fighter ,wiec troche się zdziwiłem bo Holmes raczej nie był klasycznym fighterem typu Sonny Liston czy Mike Tyson . A dzisiaj Powietkin vs Huck ,trzeba oglądać !!!

bradock

Huck mnie pozytywnie zaskoczył cos sie spieprzylo z Povietkinem nie jest juz tym samym jak wygrywal z Byrdem czy Estrada

sador1991

Mnie też Huck bardzo pozytywnie zaskoczył ,w sumie to jemu bardziej kibicowałem niż Povietkinemu .Szasze przestałem lubić po tym jak nie chciał stanoć do walki z Władimirem Kliczko mimo ze był pretendentem nr 1 w rankingu IBF . Wolał wybrać jakiś pas WBA regular niż stanoć oko w oko z prawdziwym mistrzem .Oczywiście nić nie umjujać Aleksandrowi to świetny zawodnik ,znakomity technik z dużym doświatczeniem amatorskim . Z kolei Huck jest bardziej drewniany i ma mniejszy repertuar różnorodnych ciośów ale jest za to bardziej agresywniejszy i brutalniejszy , no i ma jaja chłop .Od razu z Cruiser do Ciezkiej i to z jakim przeciwnikiem . !!! Ale i tak Povietkin wygrał tą walkę , mimo ze ta walka byla bardzo wyrównana . Zgadza się ze Povietkin nie był już tym samym przeciwnikiem co z walkach z Byrdem czy Estradą .Ale ja myśle ze przycyną to było to ze Huck go zaskoczyl ,On nie spodziewał się napewno tak trudnej walki , zresztą Huck w tej walce pokazał ze nie walczył w tej walce tylko do pieniedzy ....

bradock

Jedna z moich ulubionych walk Larrego jest z Witherspoonem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones