Laura Dern

Laura Elizabeth Dern

7,9
34 455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Dern

Wyjątkowo mnie irytuje. Aktorką jest przeciętną, urodą również nie grzeszy. Czytałem z nią wywiad i okazało się, że to nudna i zarozumiała baba uważająca się za gwiazdę. Nie wiem jak Lynch mógł obsadzać ją w swoich filmach.

ct23

Tez uwazam, ze to przecietna aktorka, raczej bez talentu. A uroda tez nie grzeszy...

użytkownik usunięty
ct23

Czesiek powiem ci jedno (pieniądze zminenią człowiek),a aktorzy mało nie zarabiają. Większośc aktorów to przemądżali ludzie mysła że są pępkiem świata. A jeśli tyczy się Piękna aktorek to ci powiem że te co nie grzeszą uroda są najlepsze Meryl Streep,Susan Sarandon,Karen Black,Hellen Mirren,Kathy Bates,Whoopi Goldberg,Maggie Smith,Judi Dench,Jessica Tandy,Bette Midler .

ct23

Jeszcze do wczoraj byłam tego samego zdania. Nie mogłam pojąć co takiego Lynch w niej widzi. Ale odrobiłam zaległości, obejrzałam wreszcie "Dzikość serca" i już rozumiem. W tym filmie naprawdę stworzyła świetną postać, chociaż jak dla mnie to aktorka jednej roli.

zielonakosiarka

Wg mnie to świetna aktorka, nie tylko u Lyncha,chociaż jej sposób grania i uroda wyjątkowo pasują do jego specyficznych klimatów.


















Elewanka

Ja o niej zdania już raczej nie zmienię. A jeżeli chodzi o "Dzikość serca" to faktycznie chyba jej najlepsza rola, choć przyćmili ją Defoe i Cage.

A co do urody to oczywiście u aktorek nie jest ona najważniejsza, o tym, że Dern jest brzydka wspomniałem raczej na marginesie

ct23

Oglądałeś "Inland Empire"? Jestem świeżo po seansie, wcześniej nie uważałam Laury Dern za dobrą aktorkę, irytowała mnie jej maniera, ale rola w tym
filmie imo zasługuje na miano genialnej. pzdr

Anita_z_Belleville

Ja tam widziałem ją tylko w paru filmach min. w Parku Jurajskim czy w Doskonałym świecie i szczerze powiedziawszy jej gra aktorska nie powala ale jest na tyle charakterystyczną aktorką że jej gra w tych filmach mi nie przeszkadza.

Anita_z_Belleville

Zeklbym ze to jej zyciowa rola . Cholernie wymagająca od aktora . Malo ktora aktorka by jej podolala .

zielonakosiarka

wow, ale wehikuł czasu xd po 12 latach stwierdzam, ze jest cudowna i coraz lepsza <3

ct23

O szlag, po tym wywiadzie musisz wiedzieć o niej wszystko

ct23

Ona jest zaj.. sta . "Historia Rose" "dzikosc serca " " inland empire " " iluminacja " " Wild" " big litle lie " itd . Polecam jesli nie widziales . W ogole to nie ma na koncie roli ktorą by spie...ła .

ct23

Może dziwny jestem ale ten typ urody bardzo mnie pociąga. Dla mnie bogini ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones