Laura Dern

Laura Elizabeth Dern

7,9
34 392 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Dern

Zadko kiedy zawodzi na ekranie,prezentuje solidne aktorstwo,ale dla mnie rola jej życia to Lula w kultowej "Dzikości serca",jednym z ulubionych filmów mojej młodości.

kleju30

no rewelka

kleju30

Tak, ale jeszcze lepiej zaprezentowała się w "Inland Empire", tym bardziej że miała tam zdecydowanie trudniejszą rolę do zagrania.

użytkownik usunięty
guliver_filmweb

To arcydzielna rola - i jedna z najgłębszych kreacji filmowych w ogóle. Przekroczenie granicy aktorstwa. W dobie wszechogarniającej szmiry coraz mniej aktorów rozumie odtwarzane przez siebie postaci.

Dobrze piszesz, chociaż akurat w tym przypadku sama Laura Dern przyznała, że nie za bardzo rozumie treści IE, czemu zresztą trudno się dziwić; nie umniejsza to jednak w żaden sposób jej talentu aktorskiego a zwłaszcza genialnej kreacji we wspomnianym filmie.

użytkownik usunięty
guliver_filmweb

Tak, wiem. Jeremy Irons też jakoby nie rozumiał. Niemniej dzięki nim obcujemy z arcydziełem. Pozdrawiam.

kleju30

święte słowa. Rola godna oscara. I kto by pomyslał że niedługo po tej roli zagra poważna pania naukowiec w "parku Jurajskim " , w której równiez pokazała warsztat . No ale nie zapominajmy równiez roli w "Historia Rose" za która nota bene dostała nominacje do oscara/ Mnie najabrdziej boli jednak fakt że gwiazda , która brylowała na ekranie w latach 90-tych , teraz gra jakieś drugorzedne role by na pierwszym planie ogladac jakies pindzie bez jakiegokolwiek warsztatu poza bufetem .

kleju30

Dla mnie jej rolą życia jest rola w " inland empire"

użytkownik usunięty
maciekb80

Podaję Ci rękę.

No i giiit ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones