Laura InnesI

Laura Elizabeth Innes

7,1
559 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Innes

Bardzo ja cenię za rolę którą stworzyła w tym serialu. Choć rzadko to czynię to tym razem mogę powiedzieć to z całą odpowiedzialnością- na podtawie tej jednej roli śmiało można stwierdzić że to świetna aktorka!

Paulos84

Absolutnie się zgadzam ;) choć szkoda, że nie widujemy jej na dużym ekanie. Pozdrawiam;)

Paulos84

nie zgadzam się, bardzo lubie ER i Weaver ale odnosze wrażenie ze gra troszeczke sztucznie, stwierdzenie ze jest świetna jest przesadzone...
ale to tylko moje zdanie :) pozdr AM

Anouk_4

To zagraj lepiej m_agato !! Pani Laura Innes jest świetną aktorką !!!

Dociekliwy

Gdyby miała możliwość zagrać w tym serialu, to kto wie czy nie zagrałaby o wiele lepiej. Zgadzam się że gra aktorki jest troszkę sztuczna, mogłaby grać z troszkę większym luzem, ale ogólnie jest ok.

butterfly2402

w tej roli wypadła dobrze.
trudno jest grać w serialu gdzie zawszem panuje tłotk i zamęt.

Magdusia

Wydaję mi się, że jej lekka sztuczność i powściągliwość to cechy tej postaci. W "Ostrym Dyżurze" była świetna!

forever

Zgadzam się. W ER gra świetnie :) Taką właśnie postać miała grać więc wyszło fantastycznie =)

butterfly2402

musiała tak grać, taka właśnie była postać, którą grała. Kerry zmiękła, gdy pojawiło się jej dziecko. No a w sezonie 13 jak dla mnie stała się osobą do rany przyłóż...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones