Lech Ordon

7,7
7 563 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lech Ordon

Świetny aktor drugiego planu . Bardo poczciwa twarz z miejsca budzi zaufanie . Super wychodzą mu miny człowieka przestraszonego ( patrz "Stawka większa..." lub "Pan samochodzk...") . Rola plebanka z "Janosika " lub brytyjskiego żołnierza w " Jak rozpętałem ..." to majstersztyk. W obu przypadkach oglądając Go uwierzyłem że naprawdę jest księdzem oraz Anglikiem.

neron4

no ja go za dwie rolę właśnie bardzo lubiłam. Mam dwa zdjęcia z autografem od Pana Lecha w maju je otrzymałam listownie i mam pamiątkę po tym wspaniałym aktorze.

kinomanka_13

Fajny sposób zdobywania autografów. Jak to wygląda , trzeba do aktorów pisać długi list ? Czy często odsyłają autografy? Odpowiedz , proszę .

neron4

nie dzielę się za często na forum że zbieram listownie autografów bo dużo osób się mnie o to czepia na forum filmweb , ale od Pana Lecha za drugim razem dopiero otrzymałam autograf. Trzeba do aktorów napisać list , ja im piszę za co ich lubię , co w nich doceniam i piszę dlaczego ten list napisałam. Nieraz czekam kilka dni, miesięcy, może nawet lat.

kinomanka_13

Super pasja ! Gdy aktor odpisze tworzy się jakby więź z widzem , nie tylko poprzez ekran telewizora. Super sprawa. Życzę Ci jak najwięcej autografów . Powodzenia.

neron4

dziękuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones