Leonardo DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio

9,0
256 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leonardo DiCaprio

potwierdzono ze jego nastepnym filmem bedzie The Revenant. premiere zaplanowano na 2016r. rezyseruje Alejandro González Iñárritu. dicaprio kontynuuje zwyczaj zaliczania obecnosci w filmie kolejnego topowego rezysera. w przeszłości z projektem zwiazany byl rowniez sean penn.

Klinar

Ubiegłeś mnie:)
A dla tych co by chcieli dowiedzieć się nieco więcej
http://collider.com/leonardo-dicaprio-the-revenant/

leonardodicaprio20

osobiście liczyłem, że najpierw zajmą się z jonah hillem filmem The Ballad of Richard Jewell o kulisach afery bombowej na igrzyskach w atlancie, ale to tez na bank powstanie. tymczasem krótki opis filmu inarritu:
DiCaprio wcieli się w człowieka o imieniu Hugh Glass, który na początku XIX wieku wyrusza na polowanie. Niestety, zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia i to na tyle poważnie, że nie może wrócić. Wynajmuje dwóch mężczyzn, żeby mu pomogli. Ci jednak, widząc, że ich szef prawdopodobnie niedługo umrze, okradają go i zostawiają na pastwę losu. Gdy Glass wyzdrowieje, będzie szukał zemsty. Premiera jednak w 2015

Klinar

swoja droga straszny burdel ma filmweb w zwiazku z lista przyszłych projektów poszczegolnych aktorow i rezyserow (to nie tylko u dicaprio wystepuje takie zjawisko) masy filmow w ogole nie ma w planach, nie wiem kto to zatwierdza

Klinar

dokładnie tak. Filmy które są w pre-produkcji i mają powstać nie są w ogóle oznaczone na filmweb, a jakieś filmy o których nikt nic nie słyszał i nie powstaną na 100 % znajdują się w filmografii aktorów. A tak poza tym i The ballad of Richard Jewell i The revenant zapowiadają się na bardzo ciekawe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones