Lesley-Anne Down

7,1
1 216 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lesley-Anne Down

Jest ladna to fakt, ale gra bardzo sztucznie. Zwlaszcza w "Modzie na sukces"

arwen80

a kto w "modzie na sukces" gra niesztucznie weź sie zastanów haha

użytkownik usunięty
ganz74

I co Cię tak bawi, panie 37-letni? Czyżby obrońca pani Down?

arwen80

"Mody na sukces" nie ogladam :D więc się nie wypowiem w tej materii :d

ale widzialam "tą Panią" w "Dzwonniku z Notre Dame" i ... zgrozo! zero życia ZERO!!! wymuszony uśmiech, ruchy ... A ta scena kiedy tańczy przed katedrą ... aj ... z tego co mi wiadomo dostała tą rolę w ostatniej chwili bo właściwa kandydatka wystąpić nie mogła ... ;]
ale to jej nie tłumaczy z tego, iż (w moim odczuciu) zepsuła cały film ;]

użytkownik usunięty
ghash_2

Pamiętam, jak pół roku temu moja matka oglądała "Dzwonnika z Notre Dame" i zachwycała się urodą tej pani. Mówiłem, żeby lepiej przełączyła na TVP1, bo akurat puszczali "Z dalekiego kraju" - moja mama uwielbia filmy o papieżu Janie Pawle II, ale wtedy wolała patrzeć na panią Down. Co do gry aktorskiej się zgodzę - pani Down jest odpychająca w każdym calu, szczególnie to jej spojrzenie - mdłe i bez wyrazu. Na "Modę na sukces" zerknę od czasu do czasu. Samo jej pojawienie się działa mi na nerwy. Co do urody, to mam wrażenie, że podobnie jak Hunter Tylo nie potrafi się pogodzić z upływającym czasem i wstrzykuje sobie botoks. 50-tkę dawno przekroczyła, a chce pozować na licealistkę. Na tym zdjęciu wygląda jakby jedno oko miała większe, drugie mniejsze. Według mnie nie może być symbolem seksu.

arwen80

jesteście śmieszni i niczego nie potraficie docenić. Jest piękna, ma cudny uśmiech i talent. Jej brytyjski akcent mnie powala na kolana ;P

użytkownik usunięty
xxmj

To kwestia gustu. Tobie może się podobać, innym niekoniecznie.

arwen80

Moda na sukces, to nudny tasiemiec. Niestety Lesley Anne Down tam gra, ale ja ją uwielbiałam oglądać w Sunset Beach. Tam grała świetnie!!!

użytkownik usunięty
livi2

w modzie na sukces mnie irytuje. Ciągle tylko woła: "niki, niki"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones