Leszek Zduń

7,5
2 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leszek Zduń

przykro mi to pisac, ale wystepy tego pana w Spirited Away i Ruchomym zamku Hauru przyprawiaja mnie o bol zebow. Przeslodzony glosik, dziecieca naiwnosc. Nie moge zrozumiec upodobania producentow do obsadzania go w glownych rolach. Moze chodzi o zarzniecie filmow, ktore w koncu nie sa tylko dla dzieci do lat 5...

godota

Chciałam tylko zauważyć, że Leszek Zduń nie dubbingował nikogo w Ruchomym Zamku. A co do Spirited Away nie mam żadnych zastrzeżeń. Moim zdaniem ani nie spaprał roli, ani nic od siebie nie dodał. Ot po prostu podłożył głos. (bardzo ładny, nawiasem mówiąc)
Pozdrawiam

godota

Mnie się bardzo podoba głos Haku. Z początku też miałam co do niego wątpliwości, ale po tym, jak zapoznałam się dokładniej z anime, doszłam do wniosku, że pasuje idealnie. Jest właśnie taki delikatny, japoński, a w każdym razie pasuje do postaci.

godota

A ja uważam, że spisał się na medal podkładając głos do Spirited Away.
Pasuje do postaci Haku :)

dschatz_16

a jak cudownie podłożył głos księcia Zuko w Avatarze: Legendzie Aanga.... achhh :)

kiara_94

Dokładnie.Jeżeli chodzi o księcia to nikt nie mógłby lepiej pasować.Głos Leszka Zdunia po prostu w 100% pasował do tej postaci.
Jeżeli chodzi o resztę postaci,pod które podłożył głos też spisał się wyśmienicie...nie ważne czy to kreskówka.bajka czy gra.

JackRobertkokos

Dokładnie. też go lubię, jeszcze z Rodziny zastępczej sentyment mi pozostał

użytkownik usunięty
kiara_94

Ooo tak, i całe szczęście, że to emo w końcu się nawróciło, nie cierpię gdy występuje w rolach czarnych charakterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones