Li Gong

8,2
6 092 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Li Gong

Ładniejsza od Lucy Liu (w ogóle bez porównania), a nawet Ziyi Zhang. I bardzo dobra aktorka, nie rewelacyjna, ale sprawdza się.

użytkownik usunięty

Zgadzam się z tb, że jest dobrą aktorką. Poza tym również moim zdaniem jest najładniejszą "skośnooką" aktorką. Bardzo piękna kobieta...

W pełni się zgadzam. Obejrzałam z jej udziałem tylko jeden film, ale ta uroda zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Przepiękna.

Cleaa

Jak dla mnie z azjatyckimi aktorkami to jest jakoś dziwnie.
Albo są zupełnie nieciekawe , albo są skończonymi pięknościami.
Faz pośrednich prawie nie ma ;-)
Oczywiście Li Gong to ta druga kategoria :-)

nightgale

Coś tym jest :) Faktycznie, dla mnie też albo są przeciętne, albo zwalają z nóg urodą. Li zwala ;)

Lucy Liu nie jest nawet trochę ładna, a co dopiero mówić piękna. Ziyi Zhang jest rzeczywiście ładna, ale Gong Li ję przewyższa. Ma mocne rysy które się wyróżniają, a Ziyi Zhang wygląda jak grzeczna dziewczynka.

użytkownik usunięty
kathrina357

Li Gong- zgadzam się - naprawdę ma zniewalającą urodę:) Piękna kobieta:) Azjatycka wersja Angeliny Jolie

Ale Angelina Jolie to tak naprawdę plastikowy koń.

Aligatorek

ot prawdę powiedział :P

Aligatorek

;))))

Gong nie jest nawet podobna do Angeliny. Raczej Angelababy jest azjatycką wersją Angeliny Jolie.

jest jak mówicie :)

Pomimo tylu lat taka sztuka jakby dla niej czas się zatrzymał. Taka Ziyi Zhang do pięt jej nie dorasta a o tej całej Lucy Liu nawet nie wspominajcie bo to już poniżej poziomu morza przy Li Gong. Przecież Liu jest brzydka (ewentualnie poniżej przeciętnej) - nie wiem co niektórzy w niej widzą.

MartiniKS

starzeje sie ladnie bo... sie nie starzeje ;]
mi ciezko zdecydowac czy ona czy Qi Shu jest ladniejsza...

Dla mnie Lucy Liu nie jest ani odrobinę ładna. Ziyi Zhang jest piękna, ale ma taką grzeczną urodę. Gong Li, ma ten pazur i to mi sie w niej podoba.

Dupczyłbym

użytkownik usunięty

pokusiłabym się o stwierdzenie, że to najpiękniejsza kobieta, jaką kiedykolwiek widziałam

tez tak mysle , lucy i ziyi ładne ale nie ta klasa urody ,urodowo jedynie miedzy gong a kelly hu bym sie zastanawiala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones