Liam Neeson

William John Neeson

8,1
77 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Neeson

że on ma już 62 lata :) Bardzo lubię tego aktora, w Non-Stop zagrał fajnie i wyglądał na 40+ dajmy na to 50 najwyżej... ale nie pomyślałbym że on ma już 62 lata.

Nie będę tu teraz pisał "szkoda że ma już tyle lat.." bo zaraz mnie będzicie hejtować.. ale patrząc na filmografię te lepsze filmy nagrywa od 2008 w górę, wiec trochę późno tak by się zdawało, ale mam nadzieję że do 70 nagra jeszcze kilka dobrych thrillerów i zgarnie wreszcie zasłużonego oskara :)

sewerynsenior

"ale patrząc na filmografię te lepsze filmy nagrywa od 2008 w górę" minus rok 2012 :P

Ostatnimi czasy za dużo gra w thrillerach akcji, zawsze agenta służb specjalnych czy coś w ten deseń :P To się robi nudne, non-stop, uprowadzona, tożsamość - wszystko podobne bardzo. I choć filmy są znośne (uprowadzona, non-stop) lub nawet niezłe (tożsamość) to brakuje powiewu świeżości. Chciałbym zobaczyć Liama ponownie w głośniejszym filmie, w którym nie kopie tyłków. The Grey był nawet ok pod tym względem. Za to bardzo ciekawie zapowiada się 'Milczenie Boga' :)

Choć dla mnie i tak pozostanie Schindlerem - fenomenalna kreacja.

sewerynsenior

A "Lista Schindlera" może obiła Ci się o uszy? ;-)

sewerynsenior

Prawo krwi z 1989, Rob Roy z 1995 to też ciekawe filmy, co prawda nie są to thrillery ale warte uwagi produkcje, co do jego wieku młodo wygląda, bo jako że całe życie był aktorem to pracować fizycznie nie musiał, biorąc pod uwagę zarobki w Stanach za granie w filmach to i finansowo z pewnością też nie było u niego najgorzej.

glazur

Akurat amerykańskie filmy wymagały od niego sporej pracy fizycznej :-) Co innego brytyjskie...

ACCb

No wiesz, większość scen w których musiał się fizycznie "napocić" odgrywali za niego kaskaderzy :-) a poza tym chodziło mi że jako że był aktorem to nie musiał pracować jak zwykły robotnik z budowlanki :-)

sewerynsenior

Wygląda młodo i gra znacznie młodszych od siebie: w "Tożsamości" ma paszport z rokiem urodzenia 1966.

sewerynsenior

a jaki ma niesamowicie meski i sexowny glos ... :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones