Lidia Sadowa

7,7
3 446 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lidia Sadowa

Nie ogladam zadnych seriali, wiec umknela mi postac Lidii Sadowej i do wczoraj nie wiedzialam o jej istnieniu. Ale... zobaczylam ja na deskach, w sztuce "Watpliwosc", co, wydaje mi sie, duzo wnikliwiej pozwala ocenic aktora niz po wrazeniach ze szklanego ekranu i powiem krotko: wg mnie, bardzo dobrze rokuje ta dziewczyna. Trzymam kciuki, zeby w powodzi komercjalnego chlamu, znalazla swoj sposob na prawdziwa SZTUKE.

kayka80

Ja też nie wiedziałam o jej istnieniu, ale ostatnio obejrzałam ją na deskach Teatru Narodowego w sztuce "Tartuffe". Zgadzam się z przedmówcą: może być z niej świetna aktorka.

kayka80

a ja ją widziałem w sztuce "Wieczór Trzech Króli" Tetru Polskiego. Potwierdzam, jest świetna, niezwykle naturalna i przekonywująca. Wspaniała rola .. no i na deser pocałunek z Agnieszką Grochowską

kayka80

"Reżyser, rodowity Brytyjczyk, ale osiadły w Paryżu, ma kilka niezłych pomysłów związanych z postacią Ariela (świetna rola Lidii Sadowej). Potrafi wyczarować naturalistyczną burzę morską, pokazuje też przekonująco granice snu i jawy, a sam bohater budzi autentyczną sympatię, bo nieustannie... rapuje."

Fragment recenzji 'Burzy' Shakespeara, reż D.Jammett w Teatrze Polskim zamieszczony w Przeglądzie 49/09.12 autoratwa B.Tumiłowicza

kayka80

Arielka w Burzy ! I Wieczór Trzech Króli!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones