Liev Schreiber

Isaac Liev Schreiber

7,5
19 524 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liev Schreiber

Liev ma przepiękny głos. Niesamowity.

Karo_6

właśnie obejrzałam pierwszy odcinek Raya Donovana i aż mnie wcięło. Wcześniej jakoś nie zwróciłam na to uwagi (może przez to że grał małe role lub charakteryzacja zaburzała mowę), ale tutaj... no wow.

fated86

Mam tak samo,cudowny glos:)

fated86

owszem, RD oglądam dla LS i jego głosu :D

Karo_6

Taaaa Donovan :)) przyznaje to tu dopiero zwróciłam uwagę, że On ma to coś..Nie jest klasycznym przystojniakiem, ale na mnie naprawdę działa:))

Karo_6

to prawda,jego głos jest urzekający,choć liev kojarzy mi się ze szczeniaczkiem,ma taką milutką twarz.

Karo_6

Hm, a czy nie sądzicie, że w "Spotlight" jego głos zostal podrasowany? Nie mogłam się pozbyć wrażenia, że ktoś mu podstawia głos: był tak niski i głęboki, że bardzo mnie to raziło, jakby z playbacku :)
Dla porównania posłuchałam wywiadu na Youtubie i tam aktor ma znacznie WYŻSZY głos niż jako smutny Żyd w 'Spotlight'. Barwa rzeczywiście ładna i ciepła, ale różnica między ww. filmem a YT jest w moim odczuciu kolosalna!
Pozdr
(serialem akurat nie jestem zainteresowana, ale ciekawe, jak wychodzi porównanie)

Federica

"Spotlight" jeszcze nie widziałam ale możliwe, że obniża barwę głosu - w końcu to aktor, więc modelowanie głosu jest jak najbardziej wskazane :) Obecnie oglądam serial "Ray Donovan" i tam jest świetny z tym swoim pięknym niskim, lekko zachrypniętym głosem. Z resztą cały serial jest doskonale obsadzony, dobrze zrobiony - oglądam bez lektora, tylko z napisami :)

Karo_6

Pełna zgoda!

Karo_6

Dlatego powinien udzielać się w radiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones