Lily CollinsI

Lily Jane Collins

8,3
30 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Collins

Mówcie co chcecie , ale mi ona bardzo przypomina Ninę Dobrev. Tylko jakby miała cieńsze brwi, to
normalnie Niny kolejny sobowtór. ;)

NataliaPotterhead

Dokładnie, praktycznie identyczne ;)

NataliaPotterhead

Ja mam to samo myślałem, że to jedna i ta sama osoba. Niesamowite podobieństwo.

NataliaPotterhead

Nie powiedziałbym. Lily jest dużo ładniejsza, przynajmniej moim zdaniem.

kamil24031990

Proszę Cię Lily ładniejsza? Ona i te jej brwi...

NataliaPotterhead

ma bardziej regularne rysy twarzy, a Nina ma południową urodę. obie są ładne :)

kamil24031990

Jest śliczna, a jej brwi urocze.

kamil24031990

zgadzam się Lily jest dużo ładniejsza od Niny. Są do siebie podobne, ale nie można ich pomylić. Lily ma bardziej okrągłą buźkę, a jej brwi hmm no cóż to chyba jej znak rozpoznawczy i na pewno dodają jej uroku ;)

NataliaPotterhead

fakt, też uważam że są podobne

NataliaPotterhead

Jest podobna, a może i lepsza :)

NataliaPotterhead

całkowicie nie... zupełnie inny typ urody, za to aktorka Lena Olin - myślałam, że to matka Lily - te same ruchy głowy, mimika. Obejrzycie filmy z młodości Olin.
Istnieje coś takiego jak ten sam typy urody, ale Nina Dobrev jest Bułgarką i ma zupełnie inny typ.

emotional_me

Zgadzam się z Tobą, nie wiem, jakie podobieństwo można między nimi widzieć, te dziewczyny są zupełnie inne

NataliaPotterhead

Fakt podobna kolejna taka sama aktorka....

NataliaPotterhead

Bardzo podobne:)

NataliaPotterhead

I znów schodzimy do tematu brwi :D Po przeczytaniu postu dopiero to zauważyłam i muszę stwierdzić, ze rzeczywiście podobna :)

NataliaPotterhead

Jest podobna do Niny, ale również do Victorii Beckham :)

NataliaPotterhead

Wygląda jak polska blogerka Weronika Załazińska! Są identyczne :)

melody_phantom

też zauważyłam, jak dwie krople wody, aż nie mogę pozbyć się tego wrażenia, gdy widzę zdj Weroniki, wklejam jakieś dla zainteresowanych :D
http://phasshion.com/wp-content/uploads/2013/08/YEP4-600x400.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7111/7790704914_3ca03f0c66_b.jpg
http://farm3.staticflickr.com/2840/11519301905_16e00733b3_b.jpg

melody_phantom

Tak! Podobieństwo Lily i Weroniki widzę, ale z Niną wg mnie nie są do siebie podobne...Ale wszystkie mega ładne :)

NataliaPotterhead

Szcerze powiedziawszy, zawsze uważałem, że Victoria Justice jest mnłodszą wersją Niny, Lily robi raczej za starszą siostrę, choć realnie nie pamiętam, któa z nich ma więcej latek... :)

NataliaPotterhead

Oglądałam właśnie Stuck in love i ciągle myślałam właśnie o tym, że mi Ninę przypomina :D
Nie powiedziałabym, że są identyczne, ale mają podobny typ urody ;)

NataliaPotterhead

Moim zdaniem zupełnie do siebie nie podobne. Do Niny wg mnie podobna jest bardzo Victoria Justice. Prawdę mówiąc na początku myślałem ze są siostrami. Co do Lily i jej brwi ,no cóż... osobiście uważam ze są zajebiste. Fajnie ze niema takich wąskich kresek nad oczami jak wszystkie aktorki ,dzięki temu w pewnym sensie jest oryginalna :)

NataliaPotterhead

Według mnie ani trochę :)
Obie są bardzo ładne, ale dla mnie jednak Lily ładniejsza.
Do Niny bardzo podobna jest piosenkarka Inna, przynajmniej moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones