Lisa Chappell

Lisa Irene Chappell

7,9
115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Chappell

Lisa Chappell to wspaniała aktorka, bez dwóch zdań. Jednak w Polsce można oglądać ją jedynie w (cudownym, ale wciąż niezbyt popularnym) serialu "Córki McLeoda" (Hallmark od poniedziałku do piątku o 18:15). Kiedyś Tele5 emitowało wprawdzie "City Life", ale ten serial się do "Córek..." nie umywa. Sądzę, ze gdyby "Córki...'' pokazywano w TVP, byłyby nie mniej popularne niż np. dużo gorsze "M jak miłość"

Yennefer

Teraz ten serial leci na TVP3 w niedziele o godzinie 10.35 i jestem z tego powodu zadowolona.

Yennefer

Bardzo lubie ta aktorke, jest swietna, nie wiecie czy jeszcze oprocz corek grala w jakims innym serialu ktory byl emitowany w Polsce Pozdrawiam

Yennefer

To moja ulubiona aktorka i bardzo podobają mi się jej piosenki.

Yennefer

ajć ona jest świetną aktorką:) i uwielbiam jej piosenki chociaż w Polsce ten rodzaj muzyki nie ciesz się jakimś szczególnym uznaniem

estera0808

Tak gatunek muzyki nie jest powszechny w naszych stronach jednak przyznaje ze jej piosenki są b.dobre w każdej z nich można wychwycić uczucia p Lissy chappell i zatopić sie w brzmieniu melodi .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones