Lorelei Linklater

Lorelei Grace Linklater

6,4
1 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lorelei Linklater

jedyne co dobre w tym przereklamowanym filmie chyba

Fat_Cop_L

Myślę podobnie, zagrała fajnie, naturalnie, zero sztuczności, która aż przelewała się przez głównego bohatera geja.

Pablo1919

Dokładnie

Pablo1919

czyli nie tylko ja zaczelam podejrzewac ze on byl gejem?

venacava

Na szczęście nie ;)

Pablo1919

chyba zart o.O

Fat_Cop_L

Nawet jej spod tej grzywki widać nie było.

gowniarz_wyniosly

dokladnie!

Fat_Cop_L

Według mojej opinii jest to najgorsza aktorka jaką widziałem we wszystkich profesjonalnych filmów z za oceanu a rola w Boyhood była po prostu tragiczna.

Fat_Cop_L

Nie żartuj, przecież tego co pokazała w Boyhood nie można nawet nazwać grą. Wyglądała tak jakby tatuś siłą ją zaciągnął przed kamerę i była tym faktem wkurzona, bo przecież umówiła się z koleżankami na zakupy.

Fat_Cop_L

Moim zdaniem zrujnowała ten film. Nie można tego nazwać nazwać grą, bo jak większość dzieci bez talentu po prostu zagrała siebie. Poza tym ktoś powinien przyłożyć jej łopatą w ten durny uśmiech - podniósłbym ocenę.

Fat_Cop_L

Urocza i naturalna jako mała dziewczynka, drewniana jako nastolatka...

Fat_Cop_L

Człowieku gdzie ty masz oczy? Ta dziewczyna to kłoda.

Fat_Cop_L

Ona jest tragiczna, za każdym razem, gdy pojawiała się w scenie od razu chciałam, żeby z niej zniknęła.... Na początku to jeszcze jako tako, ale jak wchodziła w wiek dojrzewania nie mogłam na nią patrzeć, rozpieszczony bachor....

xgabix106

true !

lipunia

racja racja ... drewutniak że szok ... i jeszcze ją tu chwalą !! hah ... tekst z końcówki filmu gdzie składają życzenia licealiście,, w pomalowanych pazurkach ,, jakieś tam tam ,,powodzenie,, ./. nawet tego nie umiała zagrać :/ ..

xgabix106

Chyba taka była jej rola?

Fat_Cop_L

W tym wybitnym filmie były lepsze role: Patricia Arquette czy Ethan Hawke

użytkownik usunięty
chemas

W końcu głos rozsądku. Nie zapominajmy też o świetnym Marco Perelli.

Fat_Cop_L

tylko co w tym filmie jest wyjątkowego skoro się dłuży i nuży przez 3 h?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones