Louis Garrel

7,5
4 664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Louis Garrel

Zagrał dopiero w jednym filmie, "Ceci est mon corps" (2000) Rodolphe Marconi'ego.

W tej chwili jest w trakcie zdjęć do filmu "Ma mere" Christophe Honore, gdzie występuje u boku Isabelle Huppert.

elster2

Czy ktos wie, gdzie mozna znalezc ten film 'This is my body" z L.Garrelem w roli glownej? Czy on w ogole byl w polskich kinach? Bardzo mi na tym zalezy, poniewaz po obejrzeniu "Marzycieli" jestem niemalze zafascynowana tym aktorem! Prosze o odpowiedz... Pozdrawiam :-)

joanna302

filmu nie było w polskich kinach ani rzaden dystrybutor się tym filmem nie zainteresował więc nie ma go na DVD też szukam tego filmu ale nie ma go ani na kaza nai na e Mule nie mam pojęcia gdzie moge go znaleźć a też chciałbym go obejrzeć :)

elster2

ale on byl seksowny w marzycielach i taki tajemniczy za razem

szczerze musze przyznac ze jak obejrzalam ten film to bylam zbulwersowana ale teraz po czasie mysle ze ten film jest fantastyczny

Anulla

Podtrzrymuję Twoją opinię;)Na początku "Marzyciele" także mnie lekko zbulwersolwały, lecz potem doceniłam piękno tego filmu. A aktor naprawdę ciekawy, no i tajemniczy oczywiście;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones