Lucas BlackII

Lucas York Black

7,1
4 960 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucas Black

co z tego ze ładny, skoro gra beznadziejnie? w Tokyo Drift, nie mogłam na niego patrzeć, Paul Walker zdecydowanie lepszy...

marcelina7_2

A jest ładny? Kurde, chyba coś mnie ominęło. Oglądałam Tokyo Drift i zastanawiałam się skąd wykopali tego Pana z wiejską buźką.

marcelina7_2

ojj, już najgorszy z twarzy nie jest ale zdecydowanie wolę Paula Walkera.

AniaJuliana

Niech będzie najgorszy nie jest bo są gorsze, ale i tak ma odstraszający uśmiech.

Rosaura

Nie no, jasne, zawsze się znajdzie większe strszydło, ale on już i tak jest dla mnie wystarczający straszący:-)A Paul Walker to do niego chodzące ciasteczko, przy czym nie jest w moim typie.

Binula

Paul jest ciasteczkiem z kremikiem, nic tylko go schrupać mniam mniam:)

Rosaura

Wracając do tamtego pana też się zastanawiałam skąd go wykopali, pewnie długo kopali najpierw w lewo potem prosto, w lewo, w prawo na ukos aż sie dokopali a miałam nadzieję że go nie znajdą he he he!!

Rosaura

tak tylko jeździcie po nim może pokazcie swoje zdjęcia to zobaczymy jakie jestescie piekne :)

trzesnia

miałem napisać to samo

pokażcie swoje zdjęcia o piękne afrodyty - pewnie obie jesteście jak pół dupy zza krzaka

fanatiq

Ja pierd.... w życiu nie czytałem zabawniejszej wypowiedzi :) Co do ról Lucasa, mnie osobiście jego osoba nie razi. Przyjdzie i na niego czas.

Rosaura

Moźesz schrupać jego kości a Black jest bez szkoły aktorskiej więc to jest talent

marcelina7_2

Gra beznadziejnie ? Nie wyciągaj wniosków na podstawie jednej roli. Polecam Friday Night Ligths.

Gvynbleidd88

W Tokyo Drift zagral bardzo dobrze, pasowal w 100%

kinowiec84

mnie najbardziej razilo ze w tokyo drift w wieku 24lat gral 17 latka i to było bardzo widac

kinowiec84

Zgadzam się, grał całkiem dobrze, jedyne co było mocno zauważalne to ten południowy akcent.

Gvynbleidd88

Radzę też koniecznie obejrzeć jego debiut, czyli Sling Blade z 1996 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones