Lucas Hedges

7,5
12 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucas Hedges

To co napiszę to banał, ale obok Chalameta to chyba najbardziej obiecujący aktor młodego pokolenia. Pomijając już fakt, że obydwaj mają na stan obecny po nominacji do Oscara to Lucas podobnie jak Timothee fajnie prowadzi swoją karierę występując głównie w ambitnych projektach, które mało tego okazują się być dosyć głośne w sezonie nagród (Manchester by the Sea, Lady Bird, Trzy Billboardy...).
Jemu samemu natomiast nie brakuje charyzmy i nawet gdy nie gra jakiejś mega ważnej roli to ma coś w sobie, że potrafi zapaść w pamięć. Oby jego złote lata nie skończyły się za wcześnie, a role życia są wciąż jeszcze przed nim.

kryst007

Dokładnie... Właśnie wróciłam z "Ben is back"... A jestem po "Mój piękny syn"... obaj aktorzy w podobnym wieku... Obaj z NY... każdy przystojny choć to dwa różne typy urody... A zdolności aktorskie... mega... Oby więcej filmów z tymi aktorami... Już czekam na "The King" z Thimotee...i kolejne z filmowym Benem...

Siago_2

Bardzo dobry jest. "Boy erased" w minionym roku jeszcze. Szkoda, że pomijany tym razem przy nominacjach.

tocomnieinteresuje

No właśnie... Szkoda... W pelni zasłużył na co najmniej nominacje...

kryst007

That didn't age well...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones