Luke FordII

6,8
875 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Ford

Luke Ford świetnie zagrał postać Charlie Mollison w 'black balloon' ! jestem pełna podziwu, jak doskonalę zagrał autystycznego chłopca ! wiadomo, że trudno jest się wcielić w tak skomplikowaną postać, a jemu udało się to w 100% ! Nawet w 'music within' nie dostrzegłam, że osoba, która wciela się w postać upośledzonego umysłowo mężczyzny - jest nim, tylko grał tą postać, natomiast Luke BYŁ NIĄ,
to jest cudo !

improve

racja, film świetny, a gra aktorska filmowego Charliego na najwyższym poziomie mimo, że aktor mało znany i nie grający w wielu filmach...

Patrynio

brawo, ja rowniez jestem pod ogromnym wrazeniem gray aktorskiej w baloniku :D autentyczny w 110! brawo

chicken86

Po obejrzeniu /The Black Balloon/ długi czas byłem przekonany, że w filmie zagrał naprawdę autystyczny chłopak, a nie aktor. Genialnie zagrana rola. Chylę czoła po samą ziemię.

Ghq

Zgadzam się! Aktor rewelacyjnie wcielił się w postać autystycznego chłopaka. Respect

improve

Zgodzę się z osobami powyżej: aktor zagrał świetnie i myślę, że niewielu potrafiłoby tak ukazać chorobę i problematykę upośledzonego człowieka dlatego też należą się mu wielkie gratulacje (;

improve

Ja pierdziu... Po obejrzeniu Black Balloon naprawdę myślałem, że to ktoś upośledzony... Gdyby film był bardziej górnolotny, to nie ma wała, żeby Luke chociaż nominacji do Oskara nie dostał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones