Luke Goss

Luke Damon Goss

7,2
2 883 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Goss

trudno powiedzieć cos na pewno o jego aktorstwie, ale na pewno jako książę Nuada zmiękcza dziewczynom nogi.. no, mi zmiękczył. Szkoda, że widać go w takich niewielkich rolach.

anna_tulipanna

obejrzałam go już sobie w kilku filmach i uchhh.... zmiękcza nogi nie tylko jako Nuada...

anna_tulipanna

Facet jak dla mnie super przystojniak, ale jako Nuada no to po prostu miodzio! Zmiękczył mi nogi i nie tylko... he he Nawet mój nick to potwierdza ;-)

anna_tulipanna

ja gejem nie jestem, ale koleś jest niezły. super twarz wśród innych ciapowatych kutherów i reszty

anna_tulipanna

prawda ! :]

anna_tulipanna

ooo taak... Dlaczego nie spotykam na żywo takich facetów?

Agness_92

ale jako Kserkses bardziej mi się podobał <3

Agness_92

brak slow.

Agness_92

wiesz dlaczego na zywo nie trafiasz na takich?bo zadajesz sie z pajacami i tacy cie obmacuja...kolesie w wieku 20 lat ktorym glupoty w glowie a nie jakies romantyczne chwile. tylko yc yc yc yc na dyskotece a jak poznaje taka 20latka faceta co ma lat 30 lub 31 to go kopie w d... bo za stary... wiec wez mi tu nie gadaj bzdur o tym aktorze bo i tak bys uznala go za starego. zajmij sie gimbazja

punisher822_filmweb

Jestem na drugim roku studiów. I nie bywam na dyskotekach. Chyba mało dziewczyn w wieku 20 lat znasz, skoro twierdzisz, że nie gustują w starszych facetach.

Agness_92

Znam wiecej niz ci sie wydaje bo zyje na tym swiecie 10 lat dluzej niz ty i nie wmawiaj mi ze WIEKSZOSC STUDENTEK W WIEKU 20-21 NIE LATA NA DYSKOTEKI I NIE GLUPIEJA...

punisher822_filmweb

Jestem na kierunku studiów takim, że 3/4 roku to dziewczyny. I większość nie chodzi na dyskoteki "umc umc umc". Może masz pecha, albo mieszkasz w okolicy, gdzie są same puste laski...

anna_tulipanna

Facet rzeczywiście przystojny. Szczególnie na zdjęciu głównym. Jednak jako blady, długowlosy Nuada z przebrzydkimi zębami niczego mi nie zmiękczył:p;)

mia_81

cóż, taki piękny jak za czasów Bros już nie będzie, ale jak się starzeje też wygląda fajnie:)

anna_tulipanna

zmiekczyl ci nogi czy sprawil ze mialas mokro?

anna_tulipanna

A przeciek miałaś?

anna_tulipanna

jako Nomak tez?

anna_tulipanna

Jako Nuada był cudowny, ale reszta jego ról cienko, w Konwencie czarownic chyba swoją grą próbował ten film ratować i myślę że żałował że zagrał w tym gniocie bo mnie osobiście do niego zniechęcił. Szkoda że gra w takich nisko budżetówkach :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones