Mélanie Laurent

7,8
15 805 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mélanie Laurent

Nie rozumiem słów krytycznych wobec tej aktorki. Jest piękna, jej wprost urocza typowo
francuska uroda rzuca na kolana. Dla mnie odkrycie aktorskie tego filmu. Świetny był
również pułkownik Landa. Widać z tego, że mamy w Europie naprawdę świetnych aktorów.
Trzeba ich promować a nie zachwycać się tylko botoksowanymi laleczkami z Ameryki. Tak
trzymać Melanie!

edus67

Zgadzam się w 100 procentach. Obydwoje świetnie zagrali w Bękartach Wojny. Co do urody Mélanie Laurent to też mnie rzuca na kolana :)

Maciors

''Co do urody Mélanie Laurent to też mnie rzuca na kolana :)'' hehe a kogo nie? Aktorka jest boska, dobrze gra, całkowicie nie rozumiem jak można ją skrytykować.

Karwecki

A właśnie że można i robią to ludzie którzy zazdroszczą jej urody i talentu aktorskiego. Żal mi takich ludzi.

tomucho77

Melanie Laurent - piękna, zjawiskowa, utalentowana. W "Bękartach wojny" obok Walza zagrała moim zdaniem najlepiej. Pamiętna rola Żydówki która bierze odwet za śmierć rodziny i scena z jej przesłaniem do nazistów w kinie - pamiętna :)
Polecam również "Nie martw się o mnie" za chwilę zabieram sie za kolejne filmy z jej udziałem "Le concerte" i "a chambre des morts"
A krytykantów i zazdrośników w naszym kraju nie brakuje - olać ich :)

tomucho77

Jest czego zazdrościć, ale to takie żałosne i słabe, faktycznie tacy ludzie są godni politowania.
Melanie jest niesamowita, idealne połączenie talentu i urody - tak zabawna, ujmująca jak i eteryczna. Przed nią wielka kariera - tego jestem pewna.

madz20

:)

edus67

Jest w tej aktorce coś niezwykle uroczego.

edus67

najslodsza aktorka na swiecie :)

edus67

zgadzam się, jest piękna i zdolna
widziałam ją w Bękartach wojny i Debiutantach ,
Grała bardzo dobrze swoje role

Anda00

W filmie "Paris" wygladala lepiej. Moze przez to, ze miala ciemniejsze wlosy?

edus67

w jej grze wielkim atutem jest naturalność, bezpośredniość, stąd chyba tak łatwo pozyskuje sobie fanów:))

edus67

Bez przesady,choc piekno jest odbite glównie w oczach patrzacego,
Melanie na miano piekności nie zasługuje, choćby ze względu na zle zoperowany nos i dziwnie uciekający do góry kącik ust z lewej strony. Kto słyszał o Melanie przed "Bękartami Wojny'?, a jej rola i kunszt aktorski w np, "Now you see me" rzeczywiście powala na kolana- żenada.
Jesli Melanie to "wspaniała francuska aktorka" to jak ocenić grę Isabelle Huppert np. w "Pianistce" czy dorobek aktorski Juliette Binoche?

edus67

Bo Polacy tak mają - uwielbiają krytykować, czepiać się, wyzywać innych. To chyba sposób na dowartościowanie się.

edus67

GhostDog_5 nie porównuj jej do Binoche czy Huppert bo to jednak troszkę inna liga. Wszyscy przecież od czegoś zaczynamy. Jest piękną i zdolną aktorką co nie ulega wątpliwości... Myślę, że jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek w dzisiejszych czasach. Czy robi sobie operacje czy nie... czy to ma znaczenie? Na pewno jest jedną z najbardziej naturalnych postaci wśród "wypacykowanego" motłochu w dzisiejszym!, rozwijającym się kinie. Wszystkie detale dodają jej jeszcze większego uroku, doskonale wciela się w role co zapewne jest spowodowane odpowiednim doborem tychże ról.... jest dobra w tym co robi i tyle. Oby tak dalej :-) Może nam się podobać lub nie to kwestia gustu, a o gustach wiadomo... Nie wiem jak Was ale na końcu "Iluzji", taki detal, krótkie "bonjour" na ławce na moście.... niesamowite.
Pozdrawiam.

edus67

Prawda. Chodząca definicja urokliwości.

_ZeT_

Fajnie to ująłeś/ujęłaś :)

tomucho77

Też tak myślę:)!!!

edus67

Przypomniałam sobie dziś, że Melanie ma coś z Ludvine Sagnier:) W sumie to naprawdę bardzo dobre aktorki:)!!!

edus67

Myślę, że ona ma tę naturalność po prostu , bo z takim talentem do grania się urodziła:)!!!

edus67

O tak!!!

edus67

prawda? :) do tej pory obejrzałam z Mélanie tylko dwa filmy - Bękarty wojny i Debiutantów. w obu filmach zagrała świetnie. w dalszym ciągu nie mogę się nadziwić jaka ona jest urocza i naturalna. i właśnie ta naturalność jest jej największym atutem. w ogóle Mélanie Laurent to prawdziwa naturalna piękność - prawdziwa rzadkość w tamtym sztucznym świecie showbiznesu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones