Małgorzata Foremniak

6,6
12 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

Co prawda nie jestem wyjadaczem polskich seriali (a najwyraźniej to one są domeną p. Foremniak) jednak miałem okazję widzieć ją w kilku odcinkach serialu, w którym gra razem z B. Lindą i stwierdzam, że jest bardzo utalentowaną i zdolną aktorką. Gra bardzo naturalnie i ma moim zdaniem dobrze wypracowany i niedoceniony warsztat godzien aktorki z wieloletnim doświadczeniem (co jak na polskie standardy (serialowe) wydaje mi się bardzo rzadko spotykane), poza tym świetnie kontroluje mimikę sowjej twarzy, którą bardzo precyzyjnie wyobraża wszelkie emocje. Abstarhując od jej życia prywatnego, medialnych plotek i nienajlepszej prezencji w programie MAM TALENT wystawiam jej - ! - 10 punktów, za grę w w/w serialu oraz paru filmach pełnometrażowych.

buzor

Co za bzdury wypisujesz??
Świetna aktorka?
Szczególnie w "Avalon".

Bobby_G

Nie widziałem, i nie omieszkam nadrobić zaległości przy najbliższej okazji. Niemniej jednak zdania nie zmienię, myślę, że wystarczająco je uargumentowałem.

buzor

Absolutnie nie zamierzam skłaniać do zmiany zdania kogoś, kto ocenia grę w najniższej klasy gniocie, jakim niewątpliwie jest "I kto tu rządzi", bo zapewne to miałes na myśli mówiąc o serialu z Lindą.
Nieznajomość "Avalonu" nie jest żadną zaległością. Raczej powinieneś być wdzięczny opatrzności, etc. za brak poczucia zmarnowanego czasu w trakcie seansu.

Bobby_G

Właśnie ten serial miałem na myśli. Notabene nie ambitność produkcji czyni z niej aktorkę, a jej warsztat, stąd moja ocena pozostaje niezmieniona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones