Małgorzata Foremniak

6,6
12 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

Ludzie, czy to zawiść przez Was przemawia czy głupota? Nie oceaniajcie jej życia, bo nie znacie Foremniak. Oceniajcie jej aktorstwo. I tyle. Po co to zbędne komentarze jaka to ona jest zła i nie dobra, bo z Maserakiem się spotyka.
Żal.

Enigma89

No oczywiści że zazdrość koleżanko, a co by innego? Boli, nie? Że trzeba codziennie do tej roboty na 8 albo 12 godzin dziennie w tym zasranym biurze, magazynie czy innej melinie, a Foremka sobie pomyka na scenie i jest bogata że hoho i ma inne przywileje za wstąpienie do klubu polskiego show biznesu.

W takim wypadku, żal mi takich zazdrośników, ze względu na ich stan psychiczny. A jeżeli czyimś marzeniem jest być słanym i bogatym, to czemu nie wprowadzał w czyn swych marzeń?? Ja nie mam potrzeby bycia sławnym, i nikomu nie zazdroszczę, ani nikogo zawiścią nie darzę. Głupoty jednak i lansairstwa nie zdzierżę, więc taki Mroczek w mych oczach nie zasługuje na szacunek. A Małogoś jest bardzo sexowan jak na swój wiek ;) i tylko ślepy temu może zaprzeczyć. Tylko te tańce z gwiazdami na tvn... pożywka dla naiwnych.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones