Małgorzata Foremniak

6,6
12 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

Swoimi występami w "Mam talent" kompromituje się, tekstami typu:
-"Klaudio, wiesz czemu zgodziłam się na udział w tym programie? Żeby poznać takich ludzi jak ty..."
Gdyby to szło po 23 Wojewódzki by jej pewnie odpowiedział:
-Ty głupia pind*, nie dlatego, żeby poznać takich ludzi jak Klaudia, tylko dla 20 tysięcy za nagranie....."

Nie znoszę ludzi, którzy uśmiechają się do kamery tylko wtedy, gdy zaświeca się czerwona lampka!! I udają, że telewizja to jest ich pasja!! Bo dla żadnej aktorki w naszym kraju telewizja nie jest pasją tylko szybką i duża kasą!!
pffff.... Księżniczka się znalazła....

P.S.
Ciekaw jestem z kim chce mieć teraz dziecko, bo Audiofells jej się podobali..., ale był jeszcze Mateusz Ziółko...

pr0mti

PRZYZNAJĘ 100% RACJI!
Święte słowa! Niestety prawdziwe!
Ona prze 1H30min trwania Mam talent zarobi 20 tys zł
a inni zapierdalają za taką kasę 5 lat!
ALE TO JEST WŁAŚNIE ZJEBANA POLSKA!

Kornela

Zjebana Polska? Wszędzie tak jest, a na Zachodzie nawet gorzej. Ona nikomu tych pieniędzy nie ukradła, tyle jej płacą, bo ludzie chcą ją oglądać. Co ma zrobić? Powiedzieć: Wystarczy mi 800zł, bo tyle zarabiają sprzedawczynie w moim spożywczym?

Kornela

śmiech na sali.....no chyba ze prowokacja, ale to wtedy kiepska

kolejny osioł vel oslica, która nie ma nic do powiedzenia to se znajdą zawsze temat - świecki moheryzm plus zapalony i pryszczaty platformers

wychodzą zarobki - 333 zeta miesięcznie....to zapewne pisze o sobie i osiągnięciach przy zbieraniu puszek albo innego złomu

ps.: porównują zarobki w tej, jak to łaskwie określono "zjebanej Polsce" z zachodem, to by właśnie owemu zachodowi "odpadła dupa ze śmiechu" za takie pieniądze, także dziecko pokomentuj muminki (tylko co te biedne muminy winne w sumie........)

nie dla moheryzmu i bzdecizmu na forum

użytkownik usunięty
bokser_Ken_Wywietrznik

Nie muszę się zgadzać z osobami powyżej, ale Twojego tekstu nie rozumiem. Brak sensu, brak logiki, wywód niespójny i bełkotliwy. Pewnie jeszcze masz się za kogoś mądrego...

przepraszam, to do mnie????
może i być niespójne iw ogóle do luftu, ale rzecz w tym, że to nie ja piszę bzdety o "zje*anej Polsce" i zarobkach

ps: siebie uważam za matoła, ale wole sam do tego dochodzić niż ktoś inny ma ze mnie robić głupa - w myśl zasady że "pan Wallace daje się dymac tylko pani Wallace"....a nie jakiemuś Bretowi

Kornela

Ciekawe jakbyś zareagował gdyby ktoś zaproponował Ci 20 tyś. w półtorej godziny? Wątpię, abyś był tak honorowy i to odrzucił

pr0mti

Mnie również strasznie drażni... najbardziej mnie wkurza jak mówi do każdego śpiewającego: oh, czekałam na twój występ, jesteś wspaniały, jątkowy...
niech się nie zesra z tej sztucznej reakcji. Dziwię się, że Wojewódzkiego jeszcze nie trafia szlag.

pr0mti

oj też babeczki nie trawię. Nie dość że kiepska z niej aktorka to słynie tylko i wylącznie ze skanadali i głupoty.
Pozatym ktoś wyżej napisał że ludzie chcą ja oglądać, jak widac choćby na tym forum wcale tak nie jest pozatym- Ona jest przypadkiem w tym programie, ponieważ pierworotnie miała na tym miejscu byc Ania Przybylska która odrzuciła propozycję udziału w tym czymś. ;)

pr0mti

Jak na razie to w 2 edycji Mam talent właśnie ona ocenia najbardziej sprawiedliwie. Wojewódzki i Chylińska wszystkich przepuszczają. 2 edycja ma bardzo niski poziom. Foremniak ocenia najlepiej i to widac gołym okiem.

R_a_d_z_i_o

Po pierwsze to nie 1,5h tylko jeden odcinek kręci się cały dzień.

Po drugie, 20tys. i co z tego? Nim doszła do tego, że chcą ją w Mam Talent i tyle jej dają musiała wcześniej zasłynąć tu i ówdzie. Lepiej jej 20tys. za to, bo jako aktorka(może nie najlepsza, ale doświadczenie ma 20 letnie w aktorstwie) może powiedzieć czy ktoś ma jakieś umiejętności czy nie.

Poza tym, takie gadanie "ona udaje", pewnie trochę tak, nie może walić z grubej rury, bluzgać, mówić, że jest tylko za kasę. Mimo to jednak nie działa to na zasadzie, że Foremniak wstaje, podchodzi do lustra i mówi do siebie "o kurwa, dobrze, że chociaż te 20tys. jest z tego, bo rzygać się chce".

"Dziwię się, że Wojewódzkiego jeszcze nie trafia szlag. "
A bo on taki super naturalny i na luzie, za darmo też by nie poszedł tam. Nie mam jednak do niego pretensji do Foremniak też - to jest ich zawód i naprawdę ci ludzie robią to z przyjemnością.

Abukashi

Przynajmniej jedna mądra odpowiedź. Ludzie, ta kobieta pracowała na to przez całe życie. Ale co tu się dziwić. Do internetu ma dostęp każdy niezależnie od płci, wieku, czy też inteligencji.

Abukashi

"zasłynąć tu i ówdzie"...żal :/
Gdzie, pokaż mi chłopie, gdzie i w którym miejscu?
Chodzi ci o błyśnięcie dupką na paru plakatach?

eternal_champion

Zakładając ten temat chciałem zwrócić uwagę na jej sztuczne zachowanie w
tym programie. Szlak mnie trafia jak słucham, że ona jest tu po to, żeby
poznawać takich ludzi!

Wojewódzki przynajmniej mówi, że on zarabia niemiłosierna pieniądze i jest
tego świadom i wie, że płacą mu za robienie z siebie debila!!

Natomiast wątpię, czy Małgosi płacą, za takie sztuczne monologi. Nie
zaglądam ludziom do kieszeni, ale niech nie pie*rzą, że biorą udział w
programie, żeby szukać talentów, bo biorą udział po to, żeby zarobić.

pr0mti

1,5 godz emisji, ale od rana do wieczora siedza tam i ogladaja wariatow, codziennie budza sie w innym miescie to tez jest meczace...
20 tys. to i tak nie jest duzo, a te komentarze to zwykla zazdrosc :)
a Tobie czy Tobie kto broni zostac celebryta i zgarniac kilka tys. za pare minut usmiechu do kamery? jedni zarabiaja odsniezajac ulice inni za smiechy i pindrzenie, zawsze tak bylo i bedzie...
a jak sie komus nie podoba niech nie oglada i po sprawie o!

G__I__Jane

Popieram w 100 %. Z negatywnych wypowiedzi o tej aktorce bije czysta zawiść. Nie jestem jakimś wielkim fanem tej Pani, ale to na prawdę przykre, że ludzie tak myślą o kimś tylko dlatego, że dobrze zarabia.

Jeśli chodzi o "Mam talent" to nie oglądam za często, ale też mi się wydaje, że jej osądy są najbardziej wyważone. Przede wszystkim nie przepuszcza pajaców, tylko za to że są oryginalni a nic nie umieją.

pozdr Filozof71

filozof71

Tylko dlatego, że dobrze zarabia? W dupie mam jej pieniądze, kretynie. Drażni mnie i tyle.

Dziewczynka_bez_zapalek

kultury troche może? po to jest forum, zeby sie wypowiadać, a nie odrazu wyzywac od "kretynów" jak ktoś ma odmienne zdanie. . .

G__I__Jane

Dzięki za słowo wsparcia. Ja już wysyłałem zapytanie do redakcji portalu dlaczego pozwalają na tego typu wpisy, ale najwidoczniej to tutaj norma i nie che im się tego moderować.

pozdr Filozof71

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones