Małgorzata Foremniak

6,6
12 978 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

Najlepsza polska aktorka, aktorka z klasą, nie tak jak Jabłczyńska czy Kownacka.

suzi323727

Nie wiem czy najlepsza, ale na pewno nie jest tak beznadziejna,żeby ja zaraz hejtować

Gonaa

zgadzam się że Foremniak to najlepsza aktorka i Kownacka też była najlepszą aktorką

kinomanka_13

Najlepsza aktorką jest Natasza Urbańska

Gonaa

Urbańska nie jest aktorką tylko piosenkarką i celebrytką śpiewać to potrafi a talentu aktorskiego nie ma za grosz.

kinomanka_13

Jest aktorką, piosenkarką i tancerką mega utalentowaną.

suzi323727

O Boże ty to widzisz i nie grzmisz pani Gabrysia się w grobie przewraca porównywać wspaniałą, ciepłą panią Gabrysię do infantylnych aktoreczek ze spalonego teatru jak Urbańska czy M. Foremniak na waszym miejscu bym się ze wstydu spaliła. Dorośniecie to będziecie się śmiały z tych wpisów gwarantuję.

monisia54315

Na pewno Foremniak nie jest słabą aktorką. Jest profesjonalną aktorką z doświadczeniem i nie jest gorsza od Pani Gabrysi na pewno. Mądrujesz się Monisiu a nie do końca rację masz.

suzi323727

Tak, tak swój profesjonalizm pokazuje w Mam Talent . Może jakby dostała mocną wymagającą rolę i by się sprawdziła to zmieniłabym o niej zdanie ale na Boga pisać ,że nie jest gorsza od pani Gabrysi to dla niej uwłaczające. Niestety albo stety studiuję filmoznawstwo i uczą profesjonalnej oceny gry aktorskiej i powiem tak moi profesorowe nie zostawili ani na Urbańskiej ani na Foremniak suchej nitki a to są ludzie , którzy się na tym znają. Nie mądruję się tylko mówię jak jest na dzień dzisiejszy, może przyjdzie do niej taka rola ,że zmienię zdanie.

monisia54315

No właśnie oceniamy jej profesjonalizm aktorski, karierę aktorską a nie jako jurora w Mam Talent. ale na Boga pisać ,że nie jest gorsza od pani Gabrysi to dla niej uwłaczające* Uwłaczające dla kogo? Dla Małgorzaty Foremniak?

suzi323727

Nie dobijaj mnie proszę uwłaczające dla Pani Gabrysi oczywiście.. Jak myślisz ,ze Pani Kownacka zagrała w tylko rodzinie zastępczej no to nie mam więcej pytań, trzeba zobaczyć z nią teatr telewizji czy starsze filmy jak Halo Szpicbródka. Niestety pani Foremniak na dzień dzisiejszy nie pokazała na prawdę swojego talentu jest wiele młodszych od niej utalentowanych aktorek m.in Agata Kulesza, Kinga Preis, Karolina Gruszka o starszych nie mówiąc p. Janda, Celińska, Wencel, Trybała, Sołtysik nieżyjąca już Ryszarda Hanin które pokazały ,że można nazywać je artystkami przed wielkie A.

monisia54315

A ,,Zmróż oczy'', ,,Pitbull'', ,,Miasto morza'', ,,Daleko od siebie'', epizod w 13 posterunku (rewelacyjna gra), rola dr Zosi w Na dobre i na złe. Gra w Teatrze Kwadrat to Twoim zdaniem słabe role, świadczące o słabej grze Foremniak. Na pewno Gabrysia nie była lepsza od Foremniak.

suzi323727

masz rację mi się bardzo podobała jej rola w 13 posterunku i w banku nie z tej ziemi oraz w i i kto tu rządzi uwielbiam ją w rolach komediowych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones