Małgorzata Foremniak

6,6
12 978 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

Nienawidzę jej wręcz...lubię oglądać mam talent bo tam można się i pośmiać i popodziwiać różnych ludzi i ich talenty...ale Foremniakowa mnie tak drażni, że nie macie pojęcia...raz mówi do jednych, którzy mają jakiś talent i ciężką pracą jakoś dążą do doskonalenia swoich umiejętności, że dla niej to za mało, a do gościa, który się za babe przebiera, geja i transa jakiegoś, że on jest fajny i seksowny...przecież to jest śmieszne...
I ta jej gęba jak ogląda niektóre występy wielce poważna, jakby się miała popłakać i te analityczne wypowiedzi jak ktoś kto się na wszystkim zna i jest autorytetem i człowiekiem cieszącym się uznaniem...

Oni ja chyba w tym programie trzymają żeby podnosić napięcie, alebo raczej żeby grała człowiekowi na nerwach...bo jak przychodzi jej kolej oceniania to po prostu mnie skręca...
W filmach nie wiadomo jakich też nie grała, jakieś głupie i puste seriale i te "Tańce z gwiazdami"...wielce się zakochała i młodość poczuła, zostawiła męża i się wielce zakochała...

Żal po prostu...

Stackhouse

też jej nienawidze, jest potwornie sztuczna i nieszczera, w Mam Talent dokaldnie jakim jest dnem. Męczą mnie te jej teksty "jesteś cudownym czlwoeikiem" "jesteś przesympatyczny" i ta jej mina kiedy ogląda występ, jakby kupe robiła. W filmach też nie jest najlepsza, gdyby nie "Na dobre i na złe" nigdy nie zrobiłaby kariery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones