Małgorzata Foremniak

6,6
12 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

Nie wiem jak dla Was, ale jak dla mnie jest po prostu nudna i wszystko bierze na poważnie. Czasem mogłaby coś "palnąć" z innej beczki, a nie ryczeć przy ludziach ;/.

Samantha__

Nie powinno jej w ogole byc w tym programie. Dla niej liczy sie tylko to, co jej sie podoba. Nie umie dostrzec talentu, bo kieruje sie tylko tym, czy jej sie spodoba, a jej rola nie na tym polega

Sarima

Sorry, ale to jest przywilej jurora decyduje na podstawie tego czy jemu się podoba lub nie podoba. Na tym polega rola jurora.

Samantha__

To prawda. Jej komentarze są irytujące, oklepane. Nie zna się na muzyce czy sztuce dlatego jej wypowiedzi są często bezsensowne. Ma mały zasób słów, w kółko gada to samo bo po prostu nie ma nic konkretnego do powiedzenia. Na nerwy mi działa strasznie.

evelinalucja

Nie tylko tobie. Ciągle "na to czekałam", "masz w sobie to COŚ". Podobnie się wysławia, jak Villas, co może być objawem zaburzeń psychicznych. Już w show o tańcowaniu robiła minę suki zawziętej na zwycięstwo.
Zostawiła rodzinę - i dla kogo? Dla lowelasa Maseraka! Żałosne babsko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones