Małgorzata Foremniak

6,6
12 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

niezapomniana Zosia

użytkownik usunięty

uwielbialam ja jako Zosie Burska w Na dobre i na zle zwlaszcza w latach 1999-2004

a ja ją uwielbiam za Zosię do końca gdy grała, no i za Ewę w banku w nie z tej ziemi, Mariolę w 13 posterunku, i Agatę w ikto tu rządzi.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Ja także uwielbiam ją za dr Zosię Burską w Na dobre i na złe. Była wspaniała, szkoda że już nie ma starej obsady w tym serialu, nie oglądam tego już bo to nudne.
Ale bardzo dobrze zagrała również w innych serialach np. I kto tu rządzi, gościnnie w Hotel 52 z córką...

zgadzam się z tobą, pamiętam ją z serialu ,, Bank nie z tej ziemi " i z ,,Radio Romans " czy ,, Matki żony i kochanki " to były początki jej kariery. Zajefajnie zagrała epizod w 13 posterunku Mariolę co przyszła do Stępnia i myślała że Czarek to Stępień. Szkoda że już nie gra w Na dobre i na złe bez niej, i pozostałych co grali to już nie ten sam serial, nie wiem co ludzie w tych nowych odcinkach i nowych bohaterach widzą, ten serial powinien się skończyć tak się ,, Złotopolscy " skończyli jak większość aktorów zrezygnowało z grania w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones