Małgorzata Foremniak

6,6
12 940 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

...no niestety udaje dame, ale nic ciekawego nie ma do powiedzenia i zachwyca sie byle czym...

dokładnie.. jej wypowiedzi są "blade" kobieta sie na niczym nie zna myśle ze nie wystąpi juz w żadnym filmie :D HIHI HOHO... nie ma to jak posłuchac Wojewódzkiego ten to zawsze ma inteligentne komentarze dobrze że sie tam znalazł... pozdro

DLoN92

najbardziej mnie denerwuje, że wyraża opinie sprzeczne ze sobą. Zwłaszcza gdy przychodzi jej wypowiedzieć się jako pierwsza - wówczas nigdy nie jest zdecydowana na tak lub na nie, natomiast gdy wypowiada się po Agnieszce bądź Kubie, swoje zdanie buduje na podstawie ich wypowiedzi. Takie odnoszę wrażenie. Dla przykładu sprzecznych opinii które wyrażała można porównać w jaki sposób oceniła grupy taneczne w programie, których choć było pod dostatkiem, to jednak wyróżniała się przede wszystkim jedna - badna dzieciaków ucharakteryzowanych na zombie. Jako jedyni zatańczyli choreografię, która oprócz tańca i wygibasów była opowieścią pisaną ruchami i gestami tancerzy, z wyraźnym wstępem, punktem kulminacyjnym (wchłonięcie pacjenta przez grupę zombie) i zakończeniem. Podczas oceniania ich występu p. Foremniak podpadła mi najbardziej, stwierdzając, że w choreografii brakowało jej czegoś, co by ją zaskoczyło, na co mogła by zareagować wybijając oczka z orbit. Nie rozumiem, czym pozostałe grupy taneczne wprowadziły ją w taki stan, bo o ile dobrze pamiętam, cała reszta tańczyła czysto technicznie, za to mało widowiskowo, a o ile mi wiadomo p. Foremniak tancerką nie jest, więc na tehcnikę raczej się nie mogła nabrać, bo nawet jej nie zauważyła. Stanowczo brakuje jej argumentów na których opierała by swoje wypowiedzi, dlatego słuchając jej odnoszę wrażenie jakbym słuchał wypowiedzi 15letniej dziewczynki. Doceniam jej aktorski warsztat, ale nie cierpię jej jako postaci medialnej.

w 'mam talent' ona ocenia ludzi tylko pod jednym kątem: KOGO BY TU PRZELECIEĆ? przepraszam, że to piszę, ale tak właśnie zaobserwowałam. ta kobieta nie jest kiepską aktorką. ale rozum ma między nogami.

SatineNic

Najgorsza jurorka jaka widzialem .... Na niczym sie nie zna....

zychu93

Zgadzam sie z tymi wypowiedziami. Mam nadzieje, ze w kolejnej edycji programu "mam talent" tej pani nie zobaczymy. Agnieszka i Kuba sa wyrazisci, nie boja sie wyrazac wlasnej opinii. Najbardziej rozwaliła mnie jej wypowiedz dotyczaca wystepu grupy audiofeels, gdy powiedziała: Nie wiem w jakiej szkole sie uczyliscie, ale chcialabym tam wykladac ruch sceniczny.
Gratuluje rozumu, aktorka, ktora slynie z roli doktor Zosi i romansu z Maserakiem. Nie ma swoim koncie zadnych rol,ktorymi moglaby sie pochwalic. Natomiast reszta ekipy? Kuba - inteligentne riposty, doskonale wyczucie do ludzi,Agnieszka? Klasa sama w sobie, krolowa polskiej muzyki, Prokop - Holownia? Duet roku, tylko nasza doktor Zosia jest tam niepotrzebna!!!!!

Leonarda

Zgadzam sie w 100%

Przereklamowana, wszedzie jest, a na niczym sie nie zna;)

użytkownik usunięty
Lornetka

Obojętnie....

Może się nie zna ale w większości przypadków jest za tą osobą za którą ja jestem więc ma u mnie plusa :)

Lornetka

Bez przesady.
Córka nauczycieli, sama też skończyła z wyróżnieniem PWSTiF w Łodźi.
Wiele być może można jej zarzucić lecz na pewno nie to że jest rzekomo tępa albo głupia

SatineNic

Ciekawa obserwacja i zgadzam sie

użytkownik usunięty

no tak tu się zgodzę! Lubie ja jako aktorkę ale jako jurorka kiepsko sie sprawdza potrzeba jej wiecej luzu! ona jest wiecznie spieta,taka chłodna! Lubie ja w serialu i kto tu rządzi bo tutaj taka nie jest ;P

Lubię program "Mam talent", Foremniak jest tam najsłabszym punktem, jakos zawsze udawało mi się tolerowac jej wypowiedzi, ale dzis zaczela sie 3 edycja i chyba jej wypowiedzi/wygibasy zajely najwiecej czasu antenowego, bardzo ale to bardzo sie zrazilam do tego programu.

Sharis

W "mam talent" Foremniak tylko pierdoli od rzeczy, a teksty ma tak żałosne, że ogórki w piwnicy gniją. Wydaje mi sie ze cały czas jest na jakis (ostatnio popularnych)"dopalaczach" bo robi z siebie totalną debilke, coraz bardziej z odcinka na odcinek. Jako aktorka nigdy mnie nie powaliła na kolana a do autorytetu w jakiejs kolwiek dziedzinie jej daleko. Jej udział w programie to porażka bo na niczym sie nie zna a za to nędznie sie popisuje i myśli że budzi widzach wielkie emocje a tu gówno z tego - jedynie żenuje.

Bloodbane

Ogórki w piwnicy gniją???
Skąd pochodzi ten zwrot?

Potrafi kogoś zjechać a potem zagłosować na "tak" żeby nie być jedyna której się występ nie podobał. Poza tym ma dwa komentarze do dobrych występów, jeden jest ckliwy kiedy pierdzieli że ktoś był lekki jak motylek albo że jej dusza zobaczyła światło. Inny komentarz to..."nie rozumiem..." i myślę że jej tak do końca życia zostanie...niech żyje dalej w swoim świecie...A propos co do wyboru jury do programu. Kuba zawsze walnie śmieszny tekst i co by kto o nim nie myślał jest jednym z najlepszych showmanów, Agnieszka jest dobra piosenkarką i potwierdza to że jest kompetentna przez to że często ocenia muzykę, głos barwę i brzmienie kandydatów...więc co taka przeciętna aktorka robi w tym programie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones