Małgorzata Foremniak

6,6
12 978 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

zadna z niej aktorka...

użytkownik usunięty

nie zachwyca rolami...jedyne co jej sie udalo to Zosia z "Na dobre i na zle"...nic szczegolnego...w ogole dziwie sie dlaczego jej maz toleruje jej "przyjazn" z maserakiem...:/ dziwne...

biedna, zakompleksiona, głupiutka Asia... jedna z wielu Polek

Jest wspaniałą aktorką......biedna Asia:(

Popieram Asie, drętwa aktorka; najbardziej śmieszy mnie fakt, że oto "inteligentna" aktorka zadała się z wyżelowanym tancerzem (i nie chodzi mi tu o różnicę wieku)

ewaj78

jak ona może sie i swoje córki tak kompromitować zadają sie z tym wyżelowanym tancerzykiem? żenada


-----------------
http://www.procentciebie.pl/

Dokładnie. Aktorka z niej marna. Nie kojarzę w zasadzie ani jednego filmu w którym by choć fajnie zagrała. Ewentualnie jej Zosia się udała...ale to świadczy chyba tylko o tym że do takich ról się nadaje. Jeśli chodzi o jej związek z p.Maserakiem to mnie to nie interesuje.

Słaba aktorka ? A 'Pitbulla' (jej rolę żony Metyla) widział ktoś z panów/pań krytyków ?

Aristosek

W "Pitbullu" i "In flagranti" zagrała świetnie !!! Nie przepadam za nią ale musze przyznać że jakieś tam zdolności to ona jednak posiada ;)

użytkownik usunięty
Sidewinder

Zgodze sie, ze w Pitbullu zagrala dobrze...nic poza tym. wieczna doktor Zosia... cudo, kolejna pseudo gwiazdka. Tak..jestem biedna i zakompleksiona bo nie podoba mi sie jej gra. Smiech na sali.

Ja tez jej nie lubie, wrecz nie cierpie...aktoreczka marniutka

wiecie co? oprocz szklanego ekranu sa jeszcze teatry. spektakle z jej udzialem byly naprawde niesamowite. wiem ze dla wszystkich najwazniejsze sa seriale, lecz tam niestety, aktorzy nie sa w stanie ukazac calego swojego warsztatu. jest to mozliwe jedynie w teatrze!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones