Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

UWAGA KONKURS!!

użytkownik usunięty

Wymień choć jeden serial, w którym nie zagrała NA PEWNO w/w.
Mój typ - choć pewien nie jestem - to "Bonanza"?

w Modzie na sukces !! ;]

użytkownik usunięty
Blair

Niestety to nie jest prawidłowa odpowiedź. MK zagrała w 2 odcinkach Mody na sukces. W odcinku 1567489 zagrała krzew przy domu Blejka, a w odcinku 4567876094 brawurowo zagrała drewniana beczkę na kiszonkę.

z tego co pamiętam nie grała w MASH'u.

Zdaje się, ze w filmie KOJAK jej nie było... ale szczerze mówiąc ominąłem kilka odcinków.

użytkownik usunięty
mr_karol

no jak to nie? a kto grał słynne lizaki Kojaka?

Co do Bonanzy to niestety zagrała błoto pod końskim kopytem w jednym z ostatnich odcinków.

użytkownik usunięty
R_E_B_E_L

no faktycznie!! dostrzegłem dopiero na zwolnionym tempie. gratuluję spostrzegawczości.

dziękuję. chociaż i ja obejrzałem jeszcze raz ten fragment i doszedłem do wniosku, że to chyba jednak nie było błoto. ale niestety przez telewizor nie da się powąchać.

W Lost nie grała...

Awgwa

Mnie sie wydaje, ze nie bylo jej jeszcze w Dynastii, ale nie jestem pewna;)

użytkownik usunięty
CzarnaKotka

jak to nie? a kto grał wazon w garderobie Alexis???

Oczywiście. Zresztą w Lost też grała - tę czarną chmurę.

R_E_B_E_L

To nie była chmura.

Może "Słoneczny patrol"? xD
{za krótki komentarz więc powiem coś ciekawego o pogodzie: jest do dupy}

użytkownik usunięty
DonnaMatejone

Niestety Donna, to błąd. Ja też pierwszy raz oglądając "Słoneczny Patrol" nie zauważyłem, kto się wciela w rolę koła ratunkowego choć twarz od razu wydawała mi się taka znajoma.....

Pamiętasz może który to odcinek?
Muszę przekonać się na własne oczy...

użytkownik usunięty
DonnaMatejone

o kurcze, nie pamiętam. wiem tylko, że w tym odcinku david hasselhoff rzuca się do wody na ratunek tonącemu, a pamela miała przyciasny stanik. pozdrawiam.

Sprawdziłam też "Rodzinę Soprano". Doszłam już do sezonu drugiego i
niespodzianka! Te Amaretti w jednym odcinku, już za pierwszym razem
wydawały mi się takie znajome... Ale może "Detektyw Monk"? Trzeba i to
sprawdzić.
I ja pozdrawiam.

DonnaMatejone

W Monku zagrała tylko w jednym odcinku, ale za to dramatyczną rolę. Otóż wystąpiła jako roztocze na dywanie.

R_E_B_E_L

Hm, bardzo możliwe...
Albo może "South Park"? xD

użytkownik usunięty
DonnaMatejone

15 odcinek South Parku. Zwróćcie uwagę kto gra fosę koło zamku.

Kojarzę ten odcinek, wydawało mi się, że fosę grał Zakościelny. Ale nie, faktycznie, to była Kożuchowska. Gratuluję oka!

użytkownik usunięty
R_E_B_E_L

Hehe, dzięki, dzięki. A Zakościelny grał w tym odcinku, to prawda. Ale nie fosę tylko Zakrystię.

a w "Zorro" tez grała? ogladałam wszystkie odcinki a jakos sobie nie przypominam jej wiec moze to ten serial

katui

Jak nie?!
W Zorro zagrała opadające kalesony sierżanta Garcia.
Te, które nie opadały grał Żmijewski.
Myślałem o "Colombo", ale po przyjrzeniu się sztucznemu oku Petera Falka, wiem już, że to też nie ten serial.

użytkownik usunięty
Mr_Frost

Dokładnie! Z tą rolą w Colombo to mistrzostwo świata. Ponoć zażądała wycofania nazwiska z czołówki, co nie przeszkodziło wytrawnym znawcom kina dojrzeć jej wkład w ten wspaniały serial. Gratuluję!!
A może w "Pannie dziedziczce" nie grała?

użytkownik usunięty

w "pannie dziedziczce" zagrala starego, zdechlego psa. ktory przez caly czas trwania zdjec do serialu lezal z tylu za brazylijska posiadloscia i po prostu smierdzial;) pod koniec lat osiemdziesiatych jego (jej) zwloki zostaly przypadkowo odnalezione przez chinskiego sprzedawce KOZUCHOW i zjedzone w rytualnym obrzadku - ow sprzedawca w tym samym dniu polecial liniami lotniczymi "lot" do warszawy, gdzie spotkal sie z klientem, ktoremu opylil KOZUCH;) czujac parcie w jelicie grubym sprzedawca nie fatygujac sie do toalety wydalil szczesliwie psa na jednym z warszawskich podworek. stad juz tylko krotka droga do wolnosci dla strawionego psa, ktory pod nowym nazwiskiem MALGORZATA KOZUCHOWSKA z powodzeniem kontynuuje kariere aktorska w polskich serialach w niezmienionej postaci!!

użytkownik usunięty

uuuuuu.... Gagarin, ostro pojechałeś!!!
ale sporo w tym prawdy. Z "Panną dziedziczką" to prawda, grała.
To może "Zmiennicy"????

Gdzie tam ! Pamiętacie kiełbasę "podwawelską jak rzeszowską" - no i kto ją grał ???!!! Proszę o bardziej realne propozycje !

Bardzo dziękuję - czuję się zmotywowany jeszcze bardziej i nadal postaram się aktywnie i owocnie uczestniczyć w konkursie.

Mr_Frost

MAM!!, MAM!! MAM!! --- "Niewolnica Isaura" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mr_Frost

Osobiście tego nie oglądałam, ale moja mama powiedziała, że w jednym
odcinku paprotka miała rysy Małgosi. A moja mama się nie myli.
Proponuję "Czterej pancerni i pies"

DonnaMatejone

Po wizycie w ambasadzie Brazylii i przekupieniu dozorcy (starego Brazylijczyka, garścią dolarów), który mi sprowadził wersję reżyserską serialu, a następnie obejrzeniu wszystkich 423 odcinków "Niewolnicy", przez co popadłem w nałóg alkoholowy i narkomanię (teraz jestem na odwyku i stamtąd piszę)muszę przyznać Mamie rację. Cóż za spostrzegawczość i pamięć największe uznanie! Serdeczne gratulacje i pozdrowienia.
Odnosząc się do "Czterech pancernych" muszę powiedzieć, że nie powinno się o udziale Bohaterki naszego konkursu nic pisać, bo prowadzone jest przez IPN oraz ABW postępowanie lustracyjne w tej sprawie. Niedawno wyciekły z IPN materiały, z których jasno wynika, że dubbingowa Wojciecha Pyrkosza w piosence "Tygrysa bierz na cel i rąb", do tego jeszcze dochodzą niepotwierdzone oskarżenia dotyczące udziału w dwóch rolach : hełmofonu Gustlika, oraz konserwy mięsnej, zwanej popularnie tuszonką, którą zażerał się Janek. Tak więc myślę, żeby z tym serialem dać sobie spokój.
Długo myślałem (tu na odwyku mamy dużo czasu na takie rzeczy) i nie kojarzę jej w "07 zgłoś się"- może to to, może wreszcie znajdziemy ten nasz malutki "Święty Graal" (Oj chyba leki przestały działać) Musze kończyć tak więc "07" moi mili .

Mr_Frost

No cudownie! A ja myślałam, że propozycja "Czterech..." wypali. A tu
niespodzianka.
Ale, ale! "07 zgłoś się" również nie pasuje. Przejrzałam całą serię i
już myślałam że miałeś rację kiedy to nagle, w ostatnim odcinku z 1987
roku, nad morzem, z wody wyłania się palec wskazujący. Nie dawało mi to
spokoju, śniło się po nocach i postanowiłam przeprowadzić osobiste
dochodzenie w tej sprawie. Długo szukałam numeru telefonu do pana
Szmagiera, ale w końcu udało mi się z nim skontaktować. Ten niestety
sceny nie kojarzył, więc musiałam mu dokładnie wszystko wytłumaczyć i po
tym, jak zobaczył na własne oczy, opowiedział mi pokrótce historię
palucha:
Podczas kręcenia zdjęć do filmu, całej ekipie nie dawała spokoju pewna
młoda dama. W końcu podirytowany reżyser postanowił, że porozmawia z
dziewczyną. Ta opowiedziała mu, że zawsze marzyła o występie w
telewizji, na dużym ekranie etc. Wzruszony Krzysztof Szmagier postanowił
dać jej szansę. Miała zagrać rolę żółtego auta pojawiającego się w
pierwszej scenie, ale niestety nie poradziła sobie z tym, jednak uparcie
twierdziła, że da radę, że się postara i nie zrezygnuje. Tak więc
reżyser postanowił, że dziewczyna wejdzie do wody i podczas kręcenia
jednej sceny wystawi z tej wody palec. Zdecydowała się na wskazujący.
Później przyznał, że chcieli wyciąć tę scenę, ale w wersji z paluchem
trafiła do telewizji. Pytam: "Kim więc byłą ta dziewczyna z palcem?", a
on najspokojniej w świecie odpowiada: "Małgosia. Małgosia Kożuchowska".
Roztrzęsiona rzuciłam słuchawką nie powiedziawszy nawet zwykłego
"dziękuję", zalogowałam się na filmwebie i tak oto dzielę się z Wami tą
wiadomością.
Spokojnie, dla mnie też był to ogromny szok.

Mr Frost, pozdrów kumpli z odwyku.

Miłego dnia życzę.

DonnaMatejone

A dziękuję, dziękuję... Heniu i Stefan, moi koledzy z pokoju też dziękują.
A co do "07", to po prostu masakra !!! Ja widziałem ten palec już za pierwszym razem, jak oglądałem serial, ale myślałem, że to "antenka" beretu porucznika Jaszczuka, który na Bałtyku, pod okiem Dziewulskiego szkolił się na antyterrorystę morskiego i niechcący wlazł w kadr ekipie filmowej. Informacje od Ciebie oraz od pana Szmagiera to prawdziwa sensacja !
Tego się nie spodziewałem. Ale naprawdę gratuluję Ci determinacji i uporu w dążeniu do odkrycia prawdy. Wiesz na moim przykładzie czym to grozi, mimo tego nie poddajesz się i jesteś taka dzielna!
Ale teraz przejdżmy do naszego konkursu. O mały włos nie wyłonił nam się jego zwycięzca. Użytkownik Rozamunda, już w sierpniu 2008 roku zasugerowała serial MASH ( 4 post od góry)Nikt nie odpowiedział na tą propozycję. Czyżby wszyscy się bali, czy też naprawdę nie widzieli epizodu z basenem ? No niemożliwe ! Może nikt nie chciał zobaczyć...
A tam, kto tak wesoło chlupotał w basenie, który Sokole Oko kazał wynieść i opróżnić Radarowi ???? Tak... chyba nie muszę rozwijać tematu.
Nasunął mi się serial, w którym naprawdę nie kojarzę Małgosi - "Kariera Nikodema Dyzmy", bardzo go lubię i mam nadzieję, że to wreszcie to !
Pozdrawiam i czekam na konstruktywne wnioski

Mr_Frost

Mr Frost, przykro mi ale "Kariera Nikodema Dyzmy" to jeszcze nie to. Małgorzata brawurowo zagrała tam żyrandol. Po jej udanym występię w "07" wszyscy reżyserzy się o nią bili. Jej wizja żyrandola bardzo spodobała się krytykom, spekulowano nawet, że ma szansę na Oscara.

A co powiecie na "Stawiam na Tolka Banana"?

BlueEyeshadowGirl

Nonsens! Małgorzata w serialu pod tytułem "Stawiam na Tolka Banana" wystąpiła, w jednym odcinku, jako spinka we włosach Baśki (w tej roli Joanna Duchnowska). Nie wiem jak mogliście to przeoczyć.
Co do "Kariery Nikodema Dyzmy": faktycznie, słyszałam wiele o jej roli. O ile się nie mylę, Coppola zastanawiał się nad obsadzeniem Kożuchowskiej jako dywanu w "Ojcu Chrzestnym III". Małgosia jednak się nie zgodziła, ponieważ miała już zaproponowanych wiele ról, wymagających jej dużego zaangażowania. Ona się dla nas wypala. Taki skarb...

Moja propozycja: "Nyokei Kazoku".

Pozdrawiam.

DonnaMatejone

e tam, w filmach to ona grała tylko kilku, tu chodzi o SERIALE.

DonnaMatejone

Super post. Czasy najlepszych komentarzy filmwebu tu widzę!

Zaraz, zaraz, ale co Wy z tym Dyzmą ?? Który to był żyrandol ? U Dyzmy w banku, czy w mieszkaniu. Ten u Kunickiego podobny według mnie jak dwie krople wody, ale jak się przyjrzałem w zwolnionym tempie i w Full HD, to był to po prostu normalny żyrandol !! Coś kręcicie...
A w Nyokei Kazoku gra od pierwszego odcinka marynowane suchi, tylko po japońsku nikt nie umie przeczytać jej nazwiska w czołówce. Oj Kochani, bardzo Was proszę przykładajcie się lepiej do konkursu.
Przypomniały mi się "Alternatywy 4", może to to ?!

Mr_Frost

Miało być oczywiście "sushi", a nie "suchi" w "Nyokei Kazoku" (dobrze, ze nie "suki"), tak to jest - "gdy się człowiek śpiesz, to się diabeł cieszy"

użytkownik usunięty
Mr_Frost

Echh... Myślałem, że w końcu mamy odpowiedź! Ale dokładnie obejrzałem wszystkie odcinki, klatka po klatce. I jest - myślę sobie! Serial bez Kożuchowskiej!!! Ale w nocy coś mi nie dawało spokojnie spać, coś mi mówiło że te zwycięstwo jest pozorne.. I o 2:47 w nocy nastąpiło olśnienie! Czym prędzej pobiegłem do odtwarzacza dvd, odnalazłem płyty z kultowym serialem i szybko włączyłem odcinek, w którym Kołek z Kotkiem solidarnie (parzyste po połowie, nieparzyste dla dozorcy..) zobowiązują się podzielić ową paczkę przetrzymywaną przez Anioła. I gdy na "jaw" wychodzi, że paczka zawiera cegły.. Anioł przekupuje obu lokatorów zawartością swej lodówki ("z mojej krwawicy.."). I już przechodzę do MERITUM - wśród owej żywności jest puszka sardynek. Zatrzymuję. Zbliżenie. Znajoma twarz! Jeszcze powiększam! Mam!!! Małgosia!!! Ale się ukryła!! A już myślałem, że mój przedmówca podał prawidłową odpowiedź.... A tak cóż, szukamy dalej.. Może za ciosem? "Zmiennicy"?

użytkownik usunięty

Oj.....przepraszam Panie Froście... Zmiennicy przeca rozszyfrowane. Brawurowo zagrana "podwawelska jak rzeszowska"...
Może "Sekretny dziennik Adriana Mole'a" ?

W "Sekretnym dzienniku..." zagrała muchę na oknie. Podobno nawet wprowadziła poprawki do scenariusza, aby rozbudować swoją rolę, która stała się perełką w jej dorobku aktorskim.

Nie zauważyłam jej w "Dynastii Tudorów", a wy?

Muszę was zmartwić, zapomniano dodać do filmografi Kożuchowskiej rolę w szpitalu ''Szpital na peryferiach''. Wyjątkowo się spisała grając stary tapczan. Może w ''Sześć stóp pod ziemią'' tak wielki błąd i nie zagrała w nim?

Ghreg

U chyba znalazłem serial, gdzie nie grała.Nikt nie jest w stanie jej tam odnaleść

Ghreg

AHA - jasne ! A trumnę w każdym odcinku to kto gał?!

Ghreg

Zagrała kota Freuda w Biegając z nożyczkami. Marnie skończył.

Swoją drogą mogłaby zmienić image.
Robią z niej pozę cierpiącej wiernie żoneczki zakochanej w Mareczku, który ma ją w dupie, bo woli przebojową Grażynkę- ona ma jaja, choć to nie najlepsze porównanie, bo jest kobietą.
Hania nie ma siły przebicia, bo jest cieniutka jak barszczyk.
Pora zmądrzeć i wziąć się za Jaroszego, a puścić bokiem niewartego uwagi Marka.

wojciech84

Nie za bardzo wiem o co chodzi z tym kotem !
A zmiana image jej nic nie pomoże
Chyba mam serial !!!! MIAMI VICE !!!! I KTO MI PODSKOCZY !?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones