Małgorzata Pieńkowska

5,1
769 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Pieńkowska

Jest niesamowita! Jako aktorka i jako Marysia. Zawsze pomocna, czasem z nutką pikanterii, a wyglądem całkiem jak anioł...Ubiera się bardzo seksownie i z twarzy przypomina mi trochę Angelinę Jolie.

bezprzyczyna

ha, ha- usmialam się. Udał Ci się żart. Jej gra polega tylko i wyłącznie na tym, że wyduka tekst i czasami kogoś przytuli..

bezprzyczyna

No rzeczywiście znakomita aktorka!!!
Tylko marudzi, martwi się o synków, zatroskana o rodzeństwo, doradzi tej rozwódce lekarce, pogada z każdym- nawet z żulem.

PS Z tym aniołem, sexy strojami i A. Jolie to świętokradztwo. Ludzie miejcie litość i uwagę na to, co za bzdury piszecie!!!

użytkownik usunięty
wojciech84

A mnie ona irytyuje tą postacią. Nie dość, że mnie wkurza to jak widzę jej perukę, którą nosi chyba 3 lata to wychodzę z pokoju. Oglądam ten serial tylko ze względu na to aby zobaczyć odcinek kiedy Hanka dowie się, że Marek ją zdradził. A scenarzyści to chyba ślepi są nie mogli jej znaleźć jakąś inną perukę chyba wszyscy wiedzą, że miała raka wypadły jej włosy a jej naturalny kolor to czarny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones