Małgorzata Snopkiewicz

7,6
129 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Snopkiewicz

Po raz kolejny obejrzałem film Con Amore i Pani ciekawą kreację aktorską.Sądziłem ,że wchodząc na stronę filmweb-u dowiem się czegoś więcej o Pani....a tu nic. Jeden film wspaniale zagrany i cisza...Może Pani lub ktoś inny dopowie co się działo po zagraniu tego filmu.Czy została Pani aktorką ?czy inny zawód Pani obrała.Minęło trochę czasu a więc pytam ...co słychać Pani Małgorzato?A może ktoś ...wie co słychać u Pani Małgorzaty... ?

Tomi_22

http://esensja.stopklatka.pl/film/publicystyka/tekst.html?id=17658
na tej stronie jest wyjaśnione czemu więcej nie zagrała
cyt."Za sukces płaci jednak wysoką cenę – traci uczucie Ewy (w którą wcieliła się aktorka-niezawodowa, wówczas studentka filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, Małgorzata Snopkiewicz, która już nigdy więcej nie stanęła przed kamerą). "

panakeja

napisałaś "na tej stronie jest wyjaśnione czemu więcej nie zagrała "
gdzie to wyjaśnienie jest?

zoltan_chivay_fw

na tej stronie

Tomi_22

wspaniale zagrany? mnie ta gra aktorska raczej rozczarowała.

Nina.Ewelina

Mnie też. Bardzo chłodna osoba w porównaniu do zabiegających o jej względy facetów.

Nina.Ewelina

jedna mina,jeden wyraz twarzy cały film

Tomi_22

Strasznie sztuczna

Tomi_22

Pani Małgorzata nazywa się aktualnie Bugajak, żona Macieja Bugajaka operatora filmowego. razem prowadzili firmę zajmującą się produkcją filmów i programów telewizyjnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones