Maciej Chorzelski

5,1
95 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Chorzelski

Ochyda...! Co za beznadziejne dziecko. Swoim poziomem sięga prawie kiczy Franka Przybylskiego. Ma 14 lat a ja dałbym mu może góra 11/12. Czy on wogle nie dojrzewa? Ja mutację głosu miałem w wieku 13 lat i wtedy juz połowa moejej klasy zaczynała skrzeczeć. A on? Dalej ma słodziutki głosik niczym jakas panienka. I zaśmieca polską inematografię. O jeny.... 1/10!!!!!

kondzior_2

Marudzisz...! Jak ma grać chłopak w tym wieku? A że jeszcze nie ma mutacji głosu?! Można ją mieć w wieku 12 lat, a można mając 15, ale co to ma do jego aktorstwa? Oglądałeś wszystkie fiimy z jego udziałem? Ma miła aparycję, dobrą dykcję, zachowuje się swobodnie na planie, czego więcej oczekiwać? Dla mnie jest OK!

osteo

Swobodnie na planie... akurat. Jedyna jego znośna rola, to Franek z "Króla przedmieścia". W każdym innym filmie jest sztuczny i gra niczym niemalowane drewno.

Ichthys

Owszem w "Królu Przedmieścia" był owszem fajny ale jak w "M jak miłość" wręczał kwiaty tej Marcie (wiecie jak oglądacie)To było ohydne jak gdyby.......... No nie wiem brak mi słów

kondzior_2

jest spoko, dobrze gra, w ogole ma fajny glos, lubie go ogladac w klanie ;p pozdrawiam Maciek

kondzior_2

Sam jesteś beznadziejnym dzieckiem!!!! Czyżbyś zazdrościł Maćkowi, że odnosi sukcesy?! Według mnie Maciek gra świetnie tylko szkoda, że obecnie coś mało go widać w telewizji. A zapomniałabym napisać, że Chorzelski ma prześliczny uśmiech. oh xD

beacia288

heh dokladnie ;]

malo go pokazuja
ostatnio widzialam go w klanie jak mial swinke ;p
nie wiem czy jeszcze gra w Dwie strony medalu .. wie ktos moze?

kondzior_2

Może mutacje głosu miałeś, ale rozumu to Ci nie przybyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones