Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
73 236 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

ale po Pokłosiu już raczej nikt mu poważnej roli nie da.
Zostają mu komedie romantyczne oraz filmy kontrowersyjne politycznie.
Jak ktoś będzie chciał nakręcić film o tym, jak Polacy palą wszystkich w Auschwitz to Stuhr zagra główną rolę i to za darmo :)

sztosik

A kiedy on się "dobrze zapowiadał"? Bo ja go zawsze pamiętam jako irytującego, niesympatycznego bufona. Jego ojciec jest świetnym i sympatycznym aktorem. Wielka szkoda, że ma takie dziecko i że to dziecko nachalnie promuje. Nawiasem mówiąc "Pokłosie" jest ohydne.

Franio

Podobał mi się w Weselu, Testosteronie i pierwszych skeczach kabaretowych.
Teraz nie mogę patrzeć na niego.
Jego ojciec też jest bufonem ;) Tyle, że nie lata po talk-showach więc mało osób o tym wie.

sztosik

Nie martw się. Taką rolę pewnie by zagrał za darmo licząc, że żydowskie lobby go dostrzeże i zostanie wyniesiony dzięki temu aż do samego Holywood... Przecież to nieprawda, w czyjej kieszeni ta fabryka kiczu siedzi... Nie... To nieprawda...

sztosik

Tak się akurat składa, że rola w Pokłosiu, to jego najlepsza rola.

chemas

Dla starszych braci w wierze i innych antypolaków - na pewno najlepsza.
Stuhr musi liczyć, że Gross coś nowego napisze, bo inaczej zostają mu kreacje takie jak "Listy do M.".

sztosik

O losie, szkoda słów. Czasami wstyd mi, że jestem Polakiem, przedstawicielem podobno tolerancyjnego narodu.

chemas

Cóż za powalające argumenty.
Zawsze możesz wyjechać (np. do Szwecji), skoro się w Polsce męczysz.

sztosik

A kto powiedział, że się męczę w Polsce, wstyd mi jak słucham takich jak ty bęcwałów i oszołomów. I kończę temat, ponieważ nie dyskutuję z fundamentalistami.

chemas

Kolejne powalające argumenty.
W jednym się z Tobą zgadzam - cytując klasyka - nie chce mi się z Tobą gadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones