Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
72 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

Straciłem do tego aktora szacunek po roli w antypolskim filmie Pokłosie. Nie potrafie o tym akorze powiedziec Polak .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
magicwhiterabbit

Kto z nas jest bardziej śmieszny nie ty będziesz decydował. Dla mnie Twoja ocena jest bez znaczenia.

Doucz się własnej tożsamości, bo tożsamość narodowa jest wartością, której widać Tobie brak.

Wyobraź sobie , o ile potrafisz, jak traktowany byłby w Izraelu przez Żydów reżyser i aktor żydowski, którzy w nakręconym filmie o mordowaniu Polaków przez Żydów , co też miało miejsce , na kresach wschodnich jesli mówi ci coś nazwa Koniuchy. tam żydzi wymordowali cała wieś Polaków. Powiem Ci, że obu ich nazwano by zdrajcami w Izraelu i reżysera i aktora. na pewno nikt z Izraelitów nie stawiałby im pomników bo wydają złe świadectwo o swoim narodzie. . Nazwanie ich zdrajcami własnego narodu byłoby odruchem patriotyzmu a ty nam wciskasz, że to małostkowe i staroświeckie. Proponuję więc poucz się nieco więcej, poznaj historie własnego narodu a potem się wypowiadaj.
Jeśli masz na myśli Jedwabne, to postudiuj dokładniej, to śledztwo nie wyjawiło prawdy, która bardziej dowodzi tego, że tam tych żydów mordowali Niemcy a nie Polacy.
Ty nazywasz mnie śmiesznym dlatego, że nie mam szacunku dla takich co nie szanują własnego kraju.
Aktor wiedział jaka gra rolę a reżyser nakręcił film na pieniądze sponsorów po długim niebycie. Dostosował się do sponsorów i przedstawił sprawę bardzo tendencyjnie i niekorzystnie dla Polski i Polaków w sytuacji, gdy w świecie oskarżają Polaków o to, że jesteśmy największymi antysemitami jak naród, Śpiewka Grassa.
Jasne dla Ciebie to jak się mówi o Polsce jest bez znaczenia zatem bierz przykład z izraelitów i naucz się jak się broni własnej tożsamości narodowej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
magicwhiterabbit

zły to ptak co własne gniazdo kala.

Zastanów sie co piszesz albo raczej naucz hitorii jesli nie uznakjesz polskiej to przynajmniej historii Izraela zobaczy jak oni nigdy na siebie nie pluja . Pokazują tylko dobo a o złym ze swej strony nie mówia.
Oj z takimi jak Ty szkoda prowadzic rozmowy.

Dowidzenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
magicwhiterabbit

Prawda o własnym kraju jest mordowanie Palestyńczyków i jej okupacja trwająca juz tak długo. Żydzi zgotowali Palestynie golgotę ale o tym nie piszą i nie połajaja się nie przeproszą za mordowanie narodu?

magicwhiterabbit

Niemcy mordowali Polaków za pomoc żydom, a teraz niewidzięczni żydzi, oskarżaja Polaków o antysemityzm i przypisują Polakom winę za holokaust.

Syjoniści żydowscy działący w ADL jątrzą świat prowadząc wojnę z wymyślonym przez siebie, współczesnym antysemityzmem.

http://www.youtube.com/watch?v=4NkjI8k9-6E&feature=player_embedded

mmgar

No to nakręć film o mordzie Żydów na Polakach. Tak dla równowagi. Przecież ci wolno. Nie toleruję ludzi o poglądach pokroju łysych skinów spod bloku, którzy wszędzie malują na ścianach je*ać Żydów, nie toleruję ludzi, którzy wszędzie doszukują się żydokomuny i mniemają o sobie, że są jedynymi prawdziwymi Polakami. Tożsamość narodowa jest ważna, ale wielu ludzi, w tym ty, źle ją rozumie. Nie chodzi o to, żeby zniszczyć inne narody i zrównać je z ziemią, ale o to, żeby w tej całej różnorodności narodowej, kulturowej potrafić zachować własną tożsamość i tradycje. Przy poszanowaniu dla innych i nie naginając historii, stwarzając własną wizję przeszłości. ZROZUM, że zawsze byli Polacy dobrzy i źli, tak samo jak są dobrzy i źli Żydzi, Rosjanie, Niemcy i inne narody, na które nie możesz patrzeć

bedouin

Niestey, żeby było dla równowagi, musiałbym byc żydem a nie jestem a żaden żyd nie chce nakręcić filmu o swoich złych czynach bo msaja szacunek dla własnego narodu. Widac niektórzy Polacy zapominaja o szacunku dla swojego narodu. Tu tkwi sedno.

mmgar

Zastanów sie jeszcze nad tym co napisałeś. Wskarz mi choć jednego uznawanego zyda przez Izrael, który pisałby o tym, ze spalone przez żydów Polskie wsie i wymordowani Polacy na kresach to nie był akt tolerancji i poszanowania innego narodu. Żaden żyd nie napisze dosłownie nic złego co w opinii publicznej przyniosłoby jego ojczyżnie zły obraz a od Polaków tego wymagasz. Hipokryzja to czy niewiedza?

mmgar

Żydzi mają szacunek tylko do własnego narodu. Innym za wszelką cenę chcą wmówić, że ich narody są nic nie warte, że trzeba z nich kpić i szydzić. Chcą wmówić, że nie ma interesów narodowych (przecież to takie nienowoczesne i pretensjonalne mieć interesy narodowe...). Swoich będą pilnowali do ostatniego tchnienia. A ich interesy to: nie pracować, mieć kasy jak lodu (wyłudzonej od głupich gojów) i być bezkarnym...

bedouin

Zastanów sie jeszcze nad tym co napisałeś. Wskarz mi choć jednego uznawanego zyda przez Izrael, który pisałby o tym, ze spalone przez żydów Polskie wsie i wymordowani Polacy na kresach to nie był akt tolerancji i poszanowania innego narodu. Żaden żyd nie napisze dosłownie nic złego co w opinii publicznej przyniosłoby jego ojczyżnie zły obraz a od Polaków tego wymagasz. Hipokryzja to czy niewiedza?

bedouin

Zastanów się jeszcze nad tym co napisałeś. Wskaż mi choć jednego uznawanego żyda przez Izrael, który pisałby o tym, ze spalone przez żydów Polskie wsie i wymordowani Polacy na kresach to nie był akt tolerancji i poszanowania innego narodu. Żaden żyd nie napisze dosłownie nic złego co w opinii publicznej przyniosłoby jego ojczyźnie zły obraz a od Polaków tego wymagasz. Hipokryzja to czy niewiedza?

bedouin

Twoja wypowiedź nie wiem skąd się to wzięło i skierowałeś do mnie:
Nie toleruję ludzi o poglądach pokroju łysych skinów spod bloku, którzy wszędzie malują na ścianach je*ać Żydów, nie toleruję ludzi, którzy wszędzie doszukują się żydokomuny i mniemają o sobie, że są jedynymi prawdziwymi Polakami.

Przecież ja wcale nie nawołuje do tego o czym piszesz bo ja również nie toleruję takich ludzi. Moja wypowiedź dotyczyła tego, że nie powinno się źle pisać o swoim narodzie w sytuacji, gdy jest to pożywka dla tych co nasz naród chcą o wszystko oskarżyć.
Jak Polak nie musze wołać hej słuchajcie Polacy mordowali żydów bo jaki ma to oddźwięk? Wystarczy, ze jako Polak wiem, ze są działania jak w każdym narodzie, których nie powinniśmy popierać. Jednak bardziej powinno nam zależeć na przedstawianiu własnego narodu w jak najlepszym świetle a nie szkalować. Po książce Grassa aż 50 procent z tych co przeczytali uważają teraz Polskę jak kra, który w działaniach antyżydowskich był gorszy nawet od Hitlerowców co jest wypaczeniem.

Pewnie, ze nie powinniśmy pochwalać naszych złych działań ale , żeby się tym chełpić to już przesada.
Nie wytykaj mi więc zachowanie, którego we mnie nie ma bo znam ludzi pochodzenia żydowskiego, których darzę szacunkiem i znam Polaków którzy są wspaniałymi ludźmi i w żadnym wypadku nie powiedziałbym, tego co Ty napisałeś, je*ać Żydów

mmgar

haha zastanów się co piszesz

cris88

prwade pisze o antypolakach
aty się raczej zastanów co wypisujesz broniąc podobnych sobie kolesi. Fe

cris88

Ty sie wstydź.


My Polacy o tym nie zapomnimy.

Niemcy mordowali Polaków za pomoc żydom.

Niemcy mordowali Polaków za pomoc żydom, a teraz niewidzięczni żydzi, oskarżaja Polaków o antysemityzm i przypisują Polakom winę za holokaust.

Syjoniści żydowscy działący w ADL jątrzą świat prowadząc wojnę z wymyślonym przez siebie, współczesnym antysemityzmem

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=D...

http://www.youtube.com/watch?v=aXMprWg-qgU&feature=playe.

bedouin

Dlaczego uważasz, że "łysi skini spod bloku, wszędzie malują na ścianach je*ać Żydów"? Z tego co wiem to żydzi to robią:

"Jewish student caught painting Swastikas on her own door then claiming Anti-Semitic Attack"

https://www.youtube.com/watch?v=eLt5U7VcHw8


Masz jakieś teorie spiskowe? Gdzie ty niby znajdujesz "ludzi, którzy wszędzie doszukują się żydokomuny i mniemają o sobie, że są jedynymi prawdziwymi Polakami"? Z tego co się orientuję to żydzi robią wiele, "żeby zniszczyć inne narody i zrównać je z ziemią", żydzi także "w tej całej różnorodności narodowej, kulturowej potrafić zachować własną tożsamość i tradycje".

"Przy poszanowaniu dla innych i nie naginając historii," trzeba stwierdzić że to nie Polacy mordowali w II WŚ. To Polaków mordowali Niemcy (wymordowali 3 miliony Polaków) i żydzi z sowietami (wymordowali 1,5 miliona Polaków), tudzież Ukraińcy. Polskie "dobroty" katolickie były jedyną iskierką człowieczeństwa na tle zbrodniarzy niemieckich, żydowskich, rosyjskich czy ukraińskich. Nie na miejscu jest stawianie tezy, że byli źli Polacy. Źli byli Niemcy, żydzi i Rosjanie (sowieci) bo dokonali na Polakach ludobójstwa.

bedouin

Pożyteczny idiota.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mmgar

taa juz klikam w twoj link...

Transporter90

są tacy co klikną, ale mają odpowiednią tożsamość narodową, i odpowiednią świadomość.

Transporter90

a zagrał jak zwykle nieprawdziwie. On jest zawsze sztuczny. Chyba Tatuś zapewnił mu aktorstwo

mmgar

Polakiem z krwi i kości jestem w 120% więc twoje sugestie są błędne co znaczy twoim zdaniem ze zagrał sztucznie? podaj jakies sensowne argumenty,wymien jeszcze z 5 filmów w których MS był "nieprawdziwy" jak to nazwałeś oraaz podaj mi chociaz 6 aktorów Polskich którzy twoim zdaniem reprezentują godziwy twoim zdaniem poziom ..

mmgar

Tozsamosc narodowa nie jest zadna wartoscia. Liczy sie to, jakim kazdy jest czlowiekiem.

gadd

Tylko dla takich jak ty, tożsamość narodowa nie ma znaczenia i tylko postkomuniści to wam wmawiają i tylko żydzi ale ci syjonistyczni to wam wmawiają. Sami maja niesamowicie mocno rozbudowana tożsamość z własnym narodem.Ty określiłeś swój swiatopogląd jestes jednym z tych urobionych i wyporanych lemingów, którym to ciagle powtarzają..Doucz się zanim zaczniesz pisać o wartościach.

mmgar

Tez sie zgadzam, ze tylko dla inteligentnych tozsamosc narodowa nie ma znaczenia ;-).

gadd

nie tylko, dla czerwonych, wyjałowionych i wypranych mózgów. Twoje zdanie obraża zydów, bo uznajesz ich za nieinteligentnych, gdy bronią swojej tożsamości, zydowskiej, narodowej. Gdy odnosza sie do swojej ojczyzny Izraela, bo to jest ich tożsamość narodowa mówisz, że nie są inteligentni. . Jesteś faktycznie niedouczony i do tego antysemita.

mmgar

Mi to nie przeszkadza.

gadd

Nieprawda. Polacy nie mordowali w II WŚ. To Polaków mordowali Niemcy (wymordowali 3 miliony Polaków) i żydzi z sowietami (wymordowali 1,5 miliona Polaków), tudzież Ukraińcy. Polskie "dobroty" katolickie były jedyną iskierką człowieczeństwa na tle zbrodniarzy niemieckich, żydowskich, rosyjskich czy ukraińskich. Twoje moralizowanie nijak ma się do tych faktów.

gadd

O proszę! Jaki mainstreamowy mędrzec... Tożsamość narodowa nie jest żadną wartością dla niego... A może odniesiesz to do Żydów? Dlaczego oni mają być tacy wyjątkowi? Dlaczego ich interesy narodowe to świętość, a inni nawet nie mają prawa, by powiedzieć, że je mają?

Ja ci powiem, dlaczego tak jest. Tak jest, ponieważ Żydzi uważają się za nadludzi, że głupie goje są do służenia im (wszystko jest w Talmudzie). Celem Żydów jest zdobycie politycznej władzy nad światem. Uważają, że są do niej predestynowani. Do tego celu dążą nieustannie przez wieki we wszystkich kulturach, gdzie się tylko pojawili. Zawsze i wszędzie byli wypędzani. Dwa miesiące temu w Gwatemali. To nie jest przypadek!

mmgar

Mądrze napisane :) niestety gimbusownia i początkujące studenciaki tego nigdy nie pojmą. Wiara w sukces zamydla im oczy :) , a wiara w bycie ę - ą jak nakazuje żydo-bolszewia z Brukseli i gnojenie własnego państwa czyni ich bardziej wiesz ... europejskimi i mądrzejszymi :) niż my ciemni patrioci, katolicy itd. wiesz o co chodzi. Pozdrawiam za mądre słowa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mmgar

wstyd taka rola. Parchy opluwaja Polaków

mmgar

przedsiębiorsywo holokaust działa

http://www.youtube.com/watch?v=4NkjI8k9-6E&feature=player_embedded

mmgar

jeżeli prowadzisz rozmowę na multikontach to pragnę cię poinformować że nie wylogowałeś się z pierwszego :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mmgar

i przez tydzień bym ci nie wytłumaczył...

cris88

ja tobie nie wytłumaczę przez rok podstawowych zasad wychowania. Nie sądź innych po sobie.

mmgar

napisał gośc który mnie wcześniej obraźliwie pytał czy wszystko ze mną ok :D

cris88

a wszystko z Tobą Ok? Chyba nie. Z dobrego serca radze Ci pluj sobie na swój israel nie na Polske i nie na Polaków.

mmgar

HAHAHA ale gdzie ja coś pisałem o Polsce lub Izraelu? :D Na 25 postów w tym temacie 17 zostało napisanych przez ciebie ale to ze mną jest cos nie tak?Wyjdź czasem na dwór i pogadaj z ludźmi ;)

cris88

rozmawiam z ludźmi. Wystarczająco. Nie mam zamiaru polemizowac z takimi jak Ty. Popieraj sobie przedsiębiorstwo holokaust i wyimaginowany pseudoantysemityzm.

mmgar

Uwielbiam cie :D

cris88

Po to tu jestem aby tacy jak Ty mnie uwielbiali. Dla ciebie najlepsza opcja powrót do israela. Syjonistów w Polsce nam nie potrzeba.

cris88

http://www.youtube.com/watch?v=4NkjI8k9-6E&feature=player_embedded


Niemcy mordowali Polaków za pomoc żydom, a teraz niewidzięczni żydzi, oskarżaja Polaków o antysemityzm i przypisują Polakom winę za holokaust.

Syjoniści żydowscy działący w ADL jątrzą świat prowadząc wojnę z wymyślonym przez siebie, współczesnym antysemityzmem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cris88

sądzisz wszystich po sobie? ile masz tu kont?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones