Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
73 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

jak dla mnie beztalencie totalne i drewniak.
irytujący pseudo aktor i te jego szczurze oczy- fffu.... psuje mi kazdy polski film, w którym jest tam
chyba ze wzgledu na tate.

sabaabes

a mi się wydaje, że on coś tam umie. niby to to samo pokolenie co na przyklad malaszynski czy zakoscielny a jest roznica. tylko teraz sie pogubil i zachowuje jak baran

sabaabes

Coś w tym jest - młody Szczur i już :). Stuhr senior jest wspaniałym aktorem, junior odcina kupony...
W dramatycznych rolach wypada słabo - w "Drogówce" był strasznie przezroczysty - odstawał od reszty aktorów, rola w "Pokłosiu" będzie bardziej zapamiętana z racji na samonapędzający się skandalik niż jej jakość...

madz20

zgadzam się, nijaki Szczurek, który jedzie na nazwisku. Zawód-syn genialnego aktora, odcinający kupny od sławy ojca. W każdej roli taki sam. W "Drogówce" zmiażdżony przez prawdziwe talenty.

madz20

Został tak zmiażdżony że nawet go nie kojarzę że tam grał...

sabaabes

Tak, za ładny, za nijaki i korzysta z nazwiska sławnego taty.

sabaabes

moim zdaniem jeden z niewielu klanów aktorskich, który broni się swoją grą, za dużo Damięckich, Kobuszewskich, Żółkowskich, Królikowskich grających w większości dzięki nazwisku

sabaabes

zgadzam się, nasiali go w każdym filmie, i rośnie takie drewno beztalencie

negroz

Dokładnie tak. Ten drewniak jedzie na karierze ojca. Np. całkiem fajne "Wesele" osłabił swoją drewnianą i żenującą grą aktorską. Wystarczy porównać go do innych aktorów tego filmu i będzie wszystko jasne.

sabaabes

Ja uważam wręcz przeciwnie. Maciej to wspaniały aktor, tak samo jak Pan Jerzy. Obaj według mnie są genialni i mają duży talent aktorski i uwielbiam ich za role w filmach, za ich charaktery. Po prostu za to że są.

Sovbedlly

no cóż ,skoro według ciebie "Noc w muzeum 2 " to arcydzieło kinomatografii, to niech ci będzie......
Maciej Szczur ....eeeh Sztuhr, jest wspaniałym aktorem ;)

sabaabes

Do mnie to było? ;)

Sovbedlly

Jeśli tak, to oglądałam "noc w muzeum 2" i bardzo mi się podobało, ale nie uważam to za arcydzieło kinematografii. Po prostu uwielbiam oby Stuhrów i tyle.

Sovbedlly

E tam. Ojca widać, a syn ginie w tłumie innych blondynków. Gdzie tam synowi do gry ojca.

Sovbedlly

Hmmmm.....to po co wystawiasz ocene 10????????
A 10 to w/g filmweb - arcydzielo;)

sabaabes

Wstawiam 10 bo film bardzo mi się spodobał. Po prostu.

sabaabes

Obejrzyjcie glinę zanim będziecie się wypowiadać.

sabaabes

W Weselu Smazowskiego zagrał najsłabiej. Facet mógł dać Dorocińskiego, albo Szyca, który jest bardzo nierównym aktorem ale w Vinci czy Krecie zagrał genialnie. Dał syna pana Jerzego Stuhra. Bo może tak mu zalecił producent. Efekt - Stuhr zmiażdżony przez cała plejadę aktorów (Dziędziel, Wilczak, Topa, Wabich i cała reszta). W Drogówce nie nagrał się wiele ale znów stanowił rysę na marmurze.
W pokłosiu słabiutko - zagrał prostaczka, a nie prostego człowieka z potencjałem intelektualnym. Popatrzcie na Szyca w Krecie - te role były podobne. Prosty chłopak staje także przed problemem znalezienia bolesnej prawdy o Ojcu. I Szyc wypada genialnie - dostaje nagrody w Kanadzie. A Stuhru - zagrał prostaczka tak jak w filmie Wino Truskwakowe. Janek - chłopak z PGRu, pijaczek, łajza...w Pokłosiu trzeba było wyjść jeden czy dwa kroki do przodu. Stuhr już nie potrafił tego zrobić. Ireneusz Czop co innego -gdyby nie on Pokłosie byłoby totalnym gniotem. Ale to Stuhr - synus tatusia dostał nagrody a nie Czop.

sabaabes

Niepokoi mnie to, że stara się osiągnąć popularność przez szokowanie. Poza wypowiedziami wokół Pokłosia jest to na przykład reklama PLEY (gdzie jest na przykład brudny i z siekierą) oraz jego wypowiedź na temat gender (ani śmieszna, ani zrozumiała). Mnie osobiście nie przyciąga tego rodzaju "popularność" aktora.

sabaabes

to nie aktor, niestety, nie ma tego czegoś...w "Pokłosiu" żenująco słaby, sztuczny, wręcz irytujący, nie przypominam sobie filmu, w którym wypadłby dobrze, zupełnie bez wyrazu ale obsadzany czasami w rolach twardzieli, czy doświadczonych życiem mężczyzn - po co ?! nie wiem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones