Maddie Ziegler

Madison Nicole Ziegler

6,7
813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maddie Ziegler

Jestem zachwycony jej występem w teledysku Sia - Chandelier!

Versinn

Nietrudno być. Nieziemski występ.

Versinn

super jest

Versinn

Jest bardzo podobna do Chloe Grace Moretz z Kick-Ass. Jest świetna ;)

Versinn

prawda, genialny występ, szkoda tylko, że wywołał kontrowersje pt "pożywka dla pedofili"...

Versinn

Utwór i teledysk genialny. Taniec Maddie wręcz hipnotyzujący.

Versinn

Dopiero teraz zwróciłem uwagę w ogóle na tą piosenkę i na teledysk do niej. Utwór jest dobry, ale teledysk jest wybitny, niesamowity. Ta dziewczynka jest po prostu zjawiskowa... Taniec jak taniec, widziałem już dzieciaki robiące wygibasy w Mam talent, ale ona ma coś więcej, podobała mi się jej mimika, gra twarzą i taka fajna, radosna dziecięcość, która wyglądała pięknie w połączeniu z perfekcją, profesjonalizmem tego tańca i akrobatyki. Oby tylko nie odbiła jej sodówka, a będzie gwiazdą, być może także filmową, bo jak wspomniałem w teledysku jej gra aktorska jest super. A tak poza tym, to za te 6 lat będzie nieziemsko piękną kobietą.

raVadrian

Już od dawna jest ładną kobietą.

Versinn

Tańczy pięknie, ale za jaką cenę? O ile ich codzienność przedstawiana w programie "Taniec - marzenie mojej mamy" jest prawdziwa to szczerze jej współczuję.

Versinn

Też byłabym zachwycona gdyby nie fakt że występuje w każdym teledysku Sia,takie promowanie zdolnej dziewczyny,a z drugiej Wyobrażam sobie gdyby polska piosenkarka w każdym klipie promowała jedno zdolne dziecko to rozjuszony tłum,wołałby o nepotyzm.

Versinn

Do hipnotyczności Sammer Glau jeszcze jej brakuje ale talent ma.

Duuużo czasu żeby się rozwinąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones