Madeline Zima

Madeline Rose Zima

6,7
1 704 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madeline Zima

Do roli w Californication pasuje - niezle cycki;]

Marvin

Taa, zdecydowanie niezle cycki sprawiaja, ze pasuje do roli w Californication. Idiota.

Marvin

ty wogóle nieznasz ją ona fanie gra a cycki nie grają roli

kasiajagoda76

hehe dobre. Sęk w tym że w grają... W Californication ;)

Marvin

Jak dla mnie jest naprawdę bardzo dobrą aktorką do tego ma świetne cycki bardzo specyficzną urodę która mi się szalenie podoba. Wiadomo o gustach się nie dyskutuje ale cholera ciekaw jestem jaka jest twoim zdaniem piękna kobieta :] Doda ??

Pig_us

A czemu zaraz zniżasz go do kanonu Dody?
To, że Madeline mu się nie podoba to jego sprawa, po co zaraz mieszać go z błotem... Swoją drogą jest naprawdę koszmarna! Ten podbródek i sposób w jaki się porusza i mówi... fuu, ohyda do n-tej!
Gdyby mówiła po polsku, przedstawiałaby się tak:
- Ćfień dopfry!

Ale cycki spoko.

Pig_us

Widzę że mam do czynienia z koneserem ;)

Marvin

Dorzucam się do opinii pochlebnych - nietuzinkowa uroda. Duży plus za niepodobieństwo do plastikowej masówki z silikonowej doliny. Nie zgodzę się jednak z opinią, że cycki nie grają roli - w tym serialu akurat trochę grają, ale właścicielka tych cycków również ma dość ważną rolę w całej fabule i według mnie wywiązuje się z niej znakomicie - gra przekonująco i bardzo naturalnie. Oczywiście do pełnej wypowiedzi o jej talencie aktorskim musiałbym mieć więcej podstaw w postaci obejrzanych filmów, ale to się jeszcze kiedyś nadrobi...

Marvin

Ja jednak zgodzę się z autorem tematu-w życiu nie widziałam brzydszej dziewczyny,naprawdę.Wiem,że to kwestia gustu,więc w sumie nie jest to aż tak istotna informacja.Co do roli w Californication-postać wkurza mnie na maksa,ale to tylko oznacza,że musi mieć niezły talent-wzorowo wybowiązuje się z powierzonego zadania.

royo_lilith

"Ja jednak zgodzę się z autorem tematu-w życiu nie widziałam brzydszej dziewczyny,naprawdę." - zeby tak bylo musialbys mieszkac w kartonowym pudelku, musialbys tez widziec tylko ten jeden serial (odcinek?), a w dodatku wiadomosc musialby wyslac za ciebie kolega (w koncu nie ruszalbys zadka z kartonu). Tylko tyle trzeba zeby nie widziec brzydszej dziewczyny.

Zeby nie bylo nieporozumien - wiem o co ci chodzilo, ale nie moglem sie powstrzymac. Buziaki. :3

Sharik

Nie musisz mnie obrażać,powiedziałam,że to kwestia gustu.Dla Twojej wiadomości z domu wychodzę i ludzi widuję.Dla mnie jest najbrzydszą dziewczyną świata,a że Tobie się podoba-Twoja sprawa.

Marvin

zgadzam się paskuda z niej konkretna , jakiś taki krzywy ryj ma californication bardzo mi sie to nie podoba

Avenger

Tak, na pewno wszyscy macie ładniejsze Panny ;) ech klawiaturowi krytycy.

ideabox

No pewnie. To akurat żaden wyczyn O_o
.............

Marvin

ma nietypowa urode, ale nie powiedzialbym, zeby byla brzydka. Mi sie akurat nie podoba.

Marvin

zgadzam się - jest okropna!

na zdjęciu w filmwebie wygląda całkiem nieźle ale "normalnie" - koszmar... dobra, są brzydsi ludzie ale ona niby uchodzi za "laskę" co mnie zawsze strasznie intrygowało jakim cudem takie coś jest możliwe ;) OK ciało ma niezłe ale dla mnie ciało znaczy nic bez twarzy - a ona ma wyraz twarzy bardzo nieciekawy... na ulicy w Polsce pewnie bym nawet na nią nie spojrzał...


choć oczywiście to wszystko kwestia gustu - komuś może się ona podobać i OK - w końcu jakby każdy miał taki sam gust to do tych samych kobiet ustawiałyby się kolejki - więc natura na pewno wszystko zaplanowała tak, żeby się chętni rozłożyli na różne osobniki ;)


tak czy siak jakiś kanon piękna obowiązuje i na pewno Zima się do tego kanonu nie łapie... i mówię to jako osoba wyczulona na piękno, zwłaszcza kobiece ;)

Bosqi_El_Deviantero

a dla mnie jest bomba! Rzeczywiście ma nietypową urodę, ale coś w tym jest :P A cycki zarąbiste i należy podkreślić, że w tym serialu grają rolę znaczną;)

Marvin

Brzydka? To jak wytłumaczysz jej #5 miejsce najseksowniejszych kobiet wg. FHM

http://www.fhm.com/girls/100-sexiest-women/

szacun

dodam jeszcze że ona chyba jest les, co dotarło do mnie po obejrzeniu 4 sezonu heroes. I nie nie przez oczywistą scenę, którą zapewne fani serialu pamiętają ale tak ogólnie.

użytkownik usunięty
szacun

ziomuś nie wiem czy kiedykolwiek byłeś w szkole ale nie umiesz czytać....to nie ona jest na 5 miejscu tylko Keeley Hazell i z tego co wiem jest to brytyjska modelka....

nieważne jest na tej liście nie sprawdziłem dokładnie tylko gdzieś przeczytałem, FAKT jest na 64 miejscu. Laska owszem była ładna ale jak miała 7 lat teraz troche nieproporcjonalnie urosła ale taki los małych gwiazdek.. fakt że jest na tej liście sexiest woman. Ty pewnie głosowałbyś na Dodę

użytkownik usunięty
szacun

ha ha zabawne głosowałbym na Eve Longorie...ale nie czepiaj sie mnie tylko dlatego, że Cie poprawiłem, nie była to chęć obrażenia, a po za tym nie powiedziałem ze jest brzydka...

ciało ma fajne ale twarz i głos do wymiany

szacun

Ta lista jest dla mnie nic nie warta. Jest masa kobiet ładniejszych i fajniejszych od tych "gwiazdeczek".

Marvin

Powinna mieć na nazwisko Lato, bo gorąca z niej sztuka...

Marvin

W Californication miałam z nią o tyle problem, że raz wyglądała ładnie a innym razem okropnie. Zależało to ewidentnie od tego jak ją umalowali i ubrali. Chociaż ciało ma niczego sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones